Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

O nás

Společnost PRAGOMED, s.r.o. je česká rodinná firma, která již od roku 2008 vyvíjí originální a inovativní doplňky stravy zejména pro péči o pohybový aparát, urologické ústrojí a na podporu imunity. Na vývoji a využití těchto produktů spolupracuje s českými lékaři a lékárníky, kteří znají nejlépe potřeby českých zákazníků. Vznikají tak doplňky stravy, které vhodně doplňují zavedené postupy a pomáhají tak zlepšovat kvalitu života.

Lékaři a lékárníci mohou kvalifikovaně posoudit potřeby českých zákazníků a správně zhodnotit, komu mohou být tyto doplňky stravy nejvíce prospěšné a mají také nejlepší přehled a zpětnou vazbu o průběhu jejich užívání. Proto tyto přípravky získáte u vybraných lékařů, v Zákaznickém centru na telefonu Artrocentrum 800 111 360 a Urogyncentrum 800 662 662, našem e-shopu, podnikové prodejně v Praze a v síti lékáren BENU po celé ČR.

Všechny naše přípravky mají osvědčení z výroby garantující jejich složení, prošly laboratorním testováním, obdržely Certifikát o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu a jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Vzhledem k vývoji legislativy EU týkající se zdravotních tvrzení u doplňků stravy průběžně aktualizujeme naše obalové a písemné materiály v souladu s příslušnými státními orgány zodpovědnými za tuto oblast. Zejména však máme mnoho spokojených zákazníků, což považujeme za nejlepší referenci.

 

Ve snaze, co nejvíce pomoci českým zákazníkům provozujeme poradenské centrum. Zaměřujeme se na oblast ortopedie, urologie, podpory imunity a výživy. Náš tým lékařů a nutričních terapeutů Vám rád odborně poradí s Vašimi potížemi. 

 

Všechny kontakty na nás najdete ZDE.

 

PRAGOMED, s.r.o. je zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 143856. 

Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).