Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

Obchodní podmínky

Nákup a výběr produktu

Děkujeme za Váš zájem zakoupit naše produkty. Vyplňte, prosím, krátký formulář v sekci „Koupit produkty“ a odešlete objednávku elektronicky. Objednávku můžete také realizovat na telefonním čísle 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn) nebo můžete odeslat korespondenční lístek s vyplněnou objednávkou, který jste obdrželi od svého lékaře.

Pokud máte kód od lékaře na slevu 50 Kč, nechte jej prosím ověřit ZDE nebo v případě telefonické objednávky nahlašte kód pracovnici Zákaznického centra.

Pokud nemáte kód na slevu 50 Kč a máte zájem jej získat, klikněte prosím ZDE. Objednávku však můžete realizovat, i pokud kód na slevu 50 Kč nemáte.

Kód na slevu 50 Kč lze využít opakovaně při nákupu vybraných produktů.

Podrobné informace o našich produktech získáte na hlavní stránce kliknutím na obrázek produktů nebo na odkazu „Produkty“.

Pokud máte zájem předem se poradit o správném výběru produktu, prosíme, kontaktujte nás na e-mailové  adrese: poradna@artrocentrum.cz nebo poradna@urogyn.cz.

Pokud máte dotaz týkající se obchodních podmínek, kontaktujte nás prosím na mailové adrese: info@artrocentrum.cz nebo info@urogyn.cz popř. telefonicky na tel.: 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn).

V případě reklamace nás prosím kontaktujte na mailové adrese: reklamace@artrocentrum.cz nebo reklamace@urogyn.cz nebo telefonicky na tel.: 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn).

Přijetí elektronické objednávky Vám potvrdíme informativním mailem na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Objednávku můžete případně stornovat e-mailem nebo telefonicky do 2 hodin od jejího odeslání. Po této době bude Vaše objednávka již připravována pro expedici.

Uvedené ceny jsou konečné včetně DPH.

 

Dodací podmínky

Zboží Vám bude doručeno Vámi zvoleným způsobem dopravy. Cena dopravy se řídí platným ceníkem dle zvoleného způsobu dopravy. Tyto podmínky platí pro dopravu v rámci České republiky.

 

Platba za zboží

V objednávce si můžete zvolit Vámi preferovaný způsob platby.

 

Reklamace a záruka zboží

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Proto máme maximální snahu pomoci Vám, zejména pokud se vyskytne nějaký problém nebo závada. Pokud chcete zboží vrátit, dodržte prosím následující postup, který je v souladu s příslušnými ustanoveními zákonů ČR:

Chcete-li vrátit zásilku, která je úplná a nepoškozená, můžete tak učinit bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení Vašeho nákupu. Zboží, prosím, vraťte i s fakturou, která bude stornována. Peníze za vrácené zboží Vám budou poslány obratem po vyřízení reklamace, nejpozději však do 14 dnů.

Reklamované zboží je možné doručit balíkem České pošty.

Pokud spotřebitel u dodaného výrobku poruší originální obal, není možné takové zboží dodavateli vrátit – dodavatel z hygienických a bezpečnostních důvodů pohlíží na zboží s porušeným originálním obalem jako na zboží dále nepoužitelné.

Doporučujeme vždy si zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.

Záruční doba je dle expirace vyznačené na obale, nejdéle však 2 roky.

V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného.

Reklamace uplatňujte na e-mailové adrese reklamace@artrocentrum.cz nebo reklamace@urogyn.cz případně na tel.: 800 111 360 (Artrocentrum) nebo 800 662 662 (Urogyn).

Pokud Vaše reklamace nebude vyřízena k Vaší spokojenosti, kontaktujte prosím přímo jednatele společnosti MUDr. Jiřího Musila na e-mailovou adresu jiri.musil@pragomed.cz nebo na tel.: 606 612 106.

 

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. a Nařízení EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 (GDPR) a ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Provozovatel prohlašuje všechny osobní informace předané kupujícím za důvěrné a slouží k naplnění smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím. Výjimkou jsou informace potřebné pro přepravu zboží (jméno, příjmení, adresa). Vyplněním objednávky v rámci pragomed.cz dochází ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Osobní údaje budou na základě Vaší žádosti vymazány.

 

Objednáním zboží zákazníkem vzniká společnosti Pragomed s.r.o. oprávněný zájem k zasílání obchodních sdělení v rámci Artrocentrum, Urogyn nebo Dr.Mark. V případě, že s tímto nesouhlasíte, informujte nás prosím na e-mailové adrese: info@pragomed.cz.

Více informací o našich Zásadách o ochraně osobních údajů zde.

Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).