Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl.

doplněk stravy
doplněk stravy
ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl.
Obrázek k výrobku 1934 - ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl.
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1934 - Profi Fyto+Enzym
 • Na regeneraci po operacích a úrazech
 • Kombinace enzymů a rostlinných extraktů
 • Rychlý nástup účinku a úleva od obtíží
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Využití: ortopedie, chirurgie, gynek., uro., aj.

 

 

Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
849,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:899,00 Kčs DPH
899.00

Špičkový doplněk stravy Profi Fyto+Enzym® je výjimečný enzymatický přípravek se silným a rychlým účinkem díky unikátní kombinaci oblíbených enzymů s přírodními extrakty a zároveň dobrou snášenlivostí za rozumnou cenu.

Enzymy s rostlinnými extrakty

Boswellia
Curcumin
Salicin
Aescin
Papain
Bromelain
Trypsin
Rutin

 

Nové složení a ENTEROSOLVENTNÍ obal tablet ENZYM
 

ENTEROSOLVENTNÍ (ve střevě rozpustný) obal tablet ENZYM (2. dóza doplňku stravy Profi Fyto+Enzym®zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpustí až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů. Tablety se polykají celé a zapijí se větším množstvím (200-250 ml) vody.
 
Vylepšili jsme složení enzymů v tabletách ENZYM. Jsou nyní menší a lépe se polykají, přičemž aktivita enzymů zůstala stejná nebo dokonce vyšší než v původní formuli.

Užívání Profi Fyto+Enzym®

Užívání doplňku stravy Profi Fyto+Enzym® je pohodlné a jednoduché. Balení obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. 1. dóza FYTO obsahuje tmavě zelené tobolky, 2. dóza ENZYM obsahuje světle zelené tablety. Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM.

Tablety ENZYM se užívají nalačno a zapijí se velkou sklenicí vody (200-250 ml). Tobolky FYTO se užívají vždy s jídlem nebo po jídle.
 
Intenzivní (krátkodobé) užívání                Dlouhodobé užívání
                 
 
V určitých situacích je vhodné do organismu doplňovat enzymy z přírodních zdrojů ve formě doplňků stravy. 
 
Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a jsou nezbytné pro jejich fungování. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou nepostradatelné např. při trávení a získávání energie z potravy, u procesů látkové výměny a energetického metabolismu. Pomáhají také rozkládat a odstraňovat staré a nepotřebné buňky a účastní se procesů hojení a regenerace tkání. 
 
Papain, bromelain, trypsin a chymostrypsin patří mezi proteolytické enzymy, které v těle pomáhají štěpit bílkoviny. Trypsin a chymotrypsin jsou trávicí enzymy. Bromelain se získává ze stonků ananasu. Papain, extrahovaný z plodů papáji, je známý tím, že dobře rozkládá bílkovinu fibrin.
 
 

Nově k dostání i v lékárnách BENU a na e-shopu Dr. Max

        

NOVÁ GENERACE KOMPLEXNÍHO ENZYMATICKÉHO PŘÍPRAVKU

ORIGINÁLNÍ KOMBINACE ENZYMŮ S ROSTLINNÝMI EXTRAKTY

NOVĚ: ENTEROSOLVENTNÍ TABLETY ENZYM

DOPLŇUJE DO ORGANISMU ENZYMY Z PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

PODPORUJE NORMÁLNÍ STAV KLOUBŮ (Boswellia, curcumin, salicin, aescin) A SVALŮ (salicin)

PODPORUJE MIKROCIRKULACI KRVE A PŮSOBÍ JAKO ANTIOXIDANT (jírovec maďal – aescin)

PODPORUJE FUNKCI JATER A USNADŇUJE TRÁVENÍ (curcumin)

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

 


Využití enzymů a vybraných rostlinných extraktů je vhodné zejména v chirurgii, ortopedii, urologii, gynekologii, plastické chirurgii, korektivní dermatologii, stomatologii a jiných oborech.


 

1. CO Profi Fyto+Enzym® OBSAHUJE?

 

Balení doplňku stravy Profi Fyto+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.

 

1. dóza FYTO (se zelenou etiketou) obsahuje tobolky s komplexem rostlinných extraktů. Tobolky FYTO se užívají vždy s jídlem.

 

2. dóza ENZYM (s červenou etiketou) obsahuje enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem enzymů a rutinem. Tablety se užívají vždy nalačno, tedy alespoň 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle a polykají se celé.

 

Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM.

 

1. dóza, tobolky FYTO:


1. dóza obsahuje extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 300 mg s 65% obsahem boswellových kyselin, želatina, extrakt z kůry vrby bílé (Salix alba L.) 100 mg s 25% obsahem salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) 50 mg s 20% obsahem obsahem aescinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) 27 mg s 95% obsahem curcuminu, plnidlo: fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů, regulátor kyselosti: kyselina octová.

 

1. dóza, FYTO, tobolky
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách ve 3 tobolkách
Boswellia 300 mg 600 mg 900 mg
Curcumin 25 mg 50 mg 75 mg
Salicin 25 mg 50 mg 75 mg
Aescin 10 mg 20 mg 30 mg

 

Extrakt Boswellia serrata
Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý je strom nazývaný také indické kadidlo. Pryskyřice stromu byla již odedávna používána v ajurvédě, tradičním indickém léčitelství. Extrakt z pryskyřice s vysokým obsahem boswellových kyselin má příznivý vliv na správný stav a pružnost kloubů, funkci srdce, dýchacího a trávicího systému.

 

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru, pochází z jižní Asie a přezdívá se mu indický šafrán. Používá se v tradičním indickém léčitelství ajurvédě, ale také jako známé koření a žluté barvivo kurkuma. Extrakt curcumin přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů. Také podporuje správnou funkci jater a trávení (podporuje produkci trávicích šťáv a usnadňuje trávení a zažívání).

 

Salicin
Salicin tvoří aktivní složku kůry vrby bílé (Salix alba) a je velmi podobný kyselině acetylsalicylové, která byla právě z kůry vrby poprvé extrahována. Vrba bílá přispívá ke správné funkci svalů a kloubů a podporuje relaxaci a celkovou psychickou a fyzickou pohodu.

 

Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum L.)
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu podporuje cirkulaci krve a správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Přispívá k udržení správné funkce kloubů a působí jako antioxidant.

 

 

2. dóza, enterosolventní tablety ENZYM:


2. dóza obsahuje enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem proteolytických enzymů a rutinem. Tablety ENZYM se užívají celé a vždy nalačno, tedy minimálně 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle a zapijí se větším množstvím vody (200–250 ml).


Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a mají katalytickou funkci – zahajují většinu biochemických procesů a značně zvyšují jejich rychlost. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Proteolytické enzymy pomáhají v organismu rozkládat a štěpit bílkoviny. Účastní se v těle například trávení, procesů látkové výměny, odstraňování starých a nepotřebných buněk a tkání a procesů regenerace.


Enterosolventní (ve střevě rozpustný) obal tablety zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpouští až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů.

 

2. dóza, ENZYM, tablety
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách ve 3 tabletách
Bromelain
(2400 GDU/g)
200 mg 400 mg 600 mg
Papain
(6000 PU/mg)
134 mg 268 mg 402 mg
Rutin 100 mg 200 mg 300 mg
Trypsin Chymotrypsin mix
(trypsin 2000 USP U/mg,
chymotrypsin 400 USPU/mg)
5 mg 10 mg 15 mg

 

 

Bromelain, papain, trypsin a chymotrypsin
Bromelain je enzym získávaný ze stonků ananasu, papain se extrahuje z tropického ovoce papáji. Trypsin a chymotrypsin patří mezi trávicí enzymy. Společně se tyto přírodní enzymy řadí mezi enzymy proteolytické, které pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

 

Rutin
Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid. Jeho známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se také v ovoci a zelenině, např. citrusech, cibuli, jablkách, zeleném a černém čaji a červeném víně.

 

 

Složení 1 tobolky FYTO (1. dóza): extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 300 mg s 65% obsahem boswellových kyselin, želatina, extrakt z kůry vrby bílé (Salix Alba L.) 100 mg s 25% obsahem salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) 50 mg s 20% obsahem aescinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) 27 mg s 95% obsahem curcuminu, plnidlo: fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů, regulátor kyselosti: kyselina octová.

 

Složení 1 tablety ENZYM (2. dóza): plnidla (hydrogenfosforečnan vápenatý bezvodý, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza), bromelain (2400 GDU/g), papain (6000 PU/mg), rutin, stabilizátor (kroskarmelóza sodná sůl), protispékavé látky (stearin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní), trypsin chymotrypsin mix (trypsin 2000 USP U/mg, chymotrypsin 400 USP U/mg); potah tablety: (lešticí látky: ethylcelulóza, polyvinylalkohol částečně hydrogenovaný, alginát sodný; protispékavá látka: talek; zvlhčující látka: makrogol/polyethylenglykol; stabilizátor: hydroxid amonný; triglyceridy se středně dlouhým řetězcem; emulgátory: kyselina olejová, polysorbát 80, čištěná kyselina stearová).

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® URČEN?

 

V určitých situacích je vhodné do organismu dodávat enzymy ve formě doplňků stravy z přírodních zdrojů. Doplněk stravy Profi Fyto+Enzym® představuje novou generaci enzymatického přípravku, který unikátně kombinuje enzymy s vybranými rostlinnými extrakty, které užívání enzymů vhodně doplňují. Pro rychlejší a hladší návrat do běžných životních aktivit a činností.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® UŽÍVÁ?

 

Balení doplňku stravy Profi Fyto+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. 1. dóza FYTO (se zelenou etiketou) obsahuje tobolky, 2. dóza ENZYM (s červenou etiketou) obsahuje enterosolventní tablety ENZYM. Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM.

 

Tobolky FYTO se užívají vždy s jídlem. Tablety enzym se užívají vždy nalačno, tedy 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle. Tablety i tobolky se polykají celé, nerozkousané a zapijí se větším množstvím vody (cca 200–250 ml).

 

Krátkodobé (intenzivní) užívání:


Při krátkodobém (intenzivním) užívání se užívá 3× denně 1 tobolka FYTO (1. dóza) s jídlem a 3× denně 1 tableta ENZYM (2. dóza) nalačno. Krátkodobé užívání se doporučuje dodržet po dobu 2–4 týdnů nebo dle doporučení či potřeby.Po dokončení krátkodobého (intenzivního) užívání se doporučuje ještě několik dalších týdnů užívat Profi Fyto+Enzym® v režimu dlouhodobého užívání (po dobu 2–4 měsíců), viz níže.

 

Krátkodobé (intenzivní) užívání
2–4 týdny ráno poledne večer
Tableta ENZYM
(nalačno)
1 1 1
Tobolka FYTO
(s jídlem)
1 1 1

 

 

Dlouhodobé užívání:


Při dlouhodobém užívání se užívá 2× denně 1 tobolka FYTO (1. dóza) s jídlem a 2× denně 1 tableta ENZYM (2. dóza) nalačno po dobu 2–4 měsíců nebo dle potřeby déle.V režimu dlouhodobého užívání můžete začít užívat Profi Fyto+Enzym® dle doporučení ihned nebo po ukončení krátkodobého (intenzivního) užívání (první 2–4 týdny užívání).

 

Dlouhodobé užívání
2–4 měsíce ráno poledne večer
Tableta ENZYM
(nalačno)
1 0 1
Tobolka FYTO
(s jídlem)
1 0 1

 

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud užíváte Profi Fyto+Enzym® a máte plánovanou operaci, upozorněte na to lékaře.

 

Přípravek je obvykle velmi dobře snášen. Ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence, barvy a zápachu stolice. Vzácně se mohou vyskytnout, podobně jako u všech rostlinných přípravků, obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, tlak v nadbřišku anebo alergická reakce na některou složku přípravku, která se může projevit vyrážkou nebo svěděním. V takovém případě přerušte užívání přípravku. V případě horší snášenlivosti nebo alergie na obsah jedné dózy můžete pokračovat v užívání obsahu druhé dózy samostatně.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek Profi Fyto+Enzym® byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky ČR a představuje novou generaci enzymatického doplňku stravy díky unikátní kombinaci vybraných rostlinných extraktů s komplexem enzymů. V určitých situacích, kdy je to žádoucí, doplňuje do organismu přírodní enzymy. Rostlinné extrakty obsažené ve fytokomplexu tobolek FYTO užívání enzymů vhodně doplňují.

 

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s. r. o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5, Česká republika

 

Hmotnost:
1. dóza, FYTO, 60 tobolek: 37,5 g
2. dóza, ENZYM, 60 tablet: 64 g

Chtěla bych vám sdělit, že to byla náhoda, že jsem si tento produkt koupila, protože několik let jsem užívala Wobenzym, který již víc jak rok není k sehnání. Moc jsem to potřebovala, protože jsem prodělala těžký Covid a měla jsem jít na TEP kolene do Hradce Králové na ortopedii. Hledala jsem všude na internetu a po všech známých, a našla na internetu Váš ProfiFyto+Enzym. V současné době mám jít na druhé koleno na operaci, a proto si určitě zase koupím ProfiFyto+Enzym, protože bez enzymů to nedám, méně potíží, rychlá rekonvalescence, a co mohu dodat, že od té doby jsem neměla také žádné problémy s močovým měchýřem, s který jsem v minulost měla stále trápení. Proto mohu tento prostředek vřele doporučit.

 

Paní J. Mikešová, Jaroměř
(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Dobrý den pane doktore, s užíváním přípravku mám velmi dobrou zkušenost. Utrpěla jsem komplikovanou zlomeninu zápěstí pravé ruky. Užívala jsem ProfiFyto+Enzym a po čase mám normální hybnost a jsem bez omezení s končetinou. 

 

S pozdravem Irena Sch.
(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 
Po dlouho trvajících potížích v oblasti kotníku jsem 12.12.2022 podstoupila artroskopii a na doporučení svého operatéra druhý den po zákroku začala užívat ProfiFyto+Enzym. Užívám ho doteď. Jaký má vliv na rekonvalescenci nemohu posoudit, jelikož ho užívám poprvé, ale mohu říci, že rekonvalescence proběhla rychle bez větších potíží.

 

Paní Leonová J.
(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)


Tablety ProfiFyto+Enzym jsem užíval po naražení ramene při pádu na lyžích. Rameno mě trápilo v určité pozici půl roku. Na pomoc léčby jsem začal užívat tyto tablety. Po půl roce již bylo rameno v pořádku.


pan Hartmann
(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákazníka)


Nevím, zda bude má osobní zkušenost dostatečná. ProfiFyto+Enzym mi doporučila gynekoložka, ať jej vyzkouším místo předražené alternativy podobného názvu, kde se musí brát hodně tablet denně. Trápily mne dlouholeté vleklé, až chronické gynekologické potíže. V mém případě mi bylo jasné, že nemohu řešit pouze následky, ale musím si zharmonizovat tělo celkově. Imunitu, střeva i psychickou stránku. Produkt ProfiFyto+Enzym mne oslovil právě svým složením s přírodními enzymy a jejich působením. Nicméně jsem dobrala pouze jedno balení. Vím, že je třeba kúru držet déle. Ale určitě se k produktu ráda vrátím, momentálně opět bojuji s oslabenou imunitou v období chřipek. Důvěru v něj mám.

 

Paní Brůhová M.
(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Řekla bych, že přípravek je výborný, skvělé složení a také užívání - jen 1+1 tobolka (2-3x denně) je vyhovující. Pro mne je trochu problém při otevření první krabičky, ten zápach po česneku je velice nepříjemný, ale po užití není cítit ani z dechu a když se nechá chvíli ležet po vyndání z krabičky, zápach také pomine. 

 

Paní Kratochvílová
(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

ProfiFyto+Enzym jsem koupil manželce, která šla na plánovaný výkon a brala to cca 21 dnů před a cca 14 dnů po. Ve srovnání s Wobenzymem, který brala před operací před dvěma lety měla z užívání ProfiFyto+Enzymu lepší pocit bez jakýchkoliv vedlejších příznaků. Fáze rekonvalescence byla bez jakýchkoliv problémů a rychle se dostala do pořádku.

 

Pan J. Kadlec

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákazníka)

 

Nejsem vzhledem ke své nekázni, co se týká doplňků stravy, zrovna ideální na hodnocení. Ale pokud mohu objektivně posoudit, tak bych ProfiFyto+Enzym doporučil. Doplňky stravy střídám a vzhledem k věku (v dubnu 83 let) a normálnímu fungování, asi úspěšně. V krátké době si koupím další dávku.                                                  

 

Pan J. Šustek

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákazníka)

 

Ráda se podělím o své zkušenosti s produktem ProfiFyto+Enzym. Začala jsem ho užívat už před 3 lety na doporučení lékaře chirurga, ohledně mého problému pod kotníkem, kde jsem měla dlouhodobě a opakovaně obtíže se šlachami a celý kotník jsem měla hodně zvětšený a jakoby v ohni. Již na začátku užívání mně začal problém ustupovat a bambule kolem kotníku se zmenšovala, což mě velmi překvapilo, protože jsem skutečně nebrala žádné léky ani od bolesti. Po delším užívání, tedy už jednoho balení,  jsem cítila úlevu a byla bez obtíží. Užívala jsem přesně podle návodu, ráno nalačno a večer. Pouze po nějaké době mi ráno nalačno nebývalo dobře od žaludku, proto jsem se telefonicky poradila s tím, že lék budu užívat hned před jídlem, nebo s trochou jídla, mám bohužel citlivé zažívání. A myslím, že i takto to fungovalo. Dokonce jsem si všimla, že se cítím lépe celkově, více energie a za dobu užívání jsem byla fit a zdravá. Jsem s tímto produktem velmi spokojená. Mně osobně vyhovují přírodní složky a produkty, proto to velmi oceňuji a doporučuji enzymy.

 

Paní Z. Ermakorová, Zlín

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

ProfiFyto+Enzym jsem začala užívat kvůli problémům s kolenem, brala jsem tři dávky denně 1 týden a problémy zmizely, mohu chodit bez kulhání a obtíží (po 10 dnech). Myslím, že enzym funguje výborně!

 

Paní L. Kroupová

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

S přípravkem ProfiFyto+Enzym jsem byla nad míru spokojená. Škoda, že není levnější. Ale jakmile to bude možné (po operaci a dlouhodobé rehabilitaci mám od 1.1.2023 konečně vhodné zaměstnání), budu si opět objednávat.

 

Paní Marková Š.

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Přípravek kupuji pro rodiče. Oba dva je užívají již několik měsíců a cítí se mnohem lépe. Během podzimu a zimy byli fit a v pohodě. Nyní budu objednávat další balení.

 

Paní Simeonova M.

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

 

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiChondro FORTE 180 tablet (2 měsíce) Cena se slevou: 999,00 Kč
Cena:1 049,00 Kč
 • Nejsilnější kloubní výživa z naší nabídky
 • Maximální dávka účinných látek
 • Významné zlepšení hybnosti a ztuhlosti
 • Úleva pro kolenní a kyčelní klouby 
 • 180 tablet na 2 měsíce
ProfiUro Infekt CHRONIC - 120 tobolek + 15 dní AKCE Cena se slevou: 829,00 Kč
Cena:879,00 Kč

 

 • Při pálení, řezání a častém močení
 • Vyvinuto urologem z klinické praxe
 • Pomáhá zejména při opakovaných potížích
 • Lze kombinovat s ATB na močovou infekci 
ProfiUro Prost 120 tobolek (2 měsíce) Cena se slevou: 829,00 Kč
Cena:879,00 Kč
 • Pro muže při častém močení v noci
 • Při urgentním pocitu na močení
 • Jednoduché užívání pro pocit větší pohody
 • Na obtíže s prostatou a močením


ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl.

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).