Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiChondro JUNIOR 60tbl.+60tob. (2 měsíce)

doplněk stravy
ProfiChondro JUNIOR 60tbl.+60tob. (2 měsíce)
Novinka
Katalogové číslo: 9
Obrázek k výrobku 1933 - ProfiChondro JUNIOR
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Novinka
  • Na klouby a kosti dětí od 5 do 18 let
  • Při růstových, klidových a nočních obtížích
  • Ochrana chrupavky a podpora kostí
  • Pro klouby a kosti v období růstu


Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
899,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:949,00 Kčs DPH
949.00

UNIKÁTNÍ PÉČE O KLOUBY A KOSTI SCHVÁLENÁ PRO DOSPÍVAJÍCÍ A DĚTI JIŽ OD 5 LET

ProfiChondro Original® Junior+ omega-3 je komplexní doplněk stravy s unikátním složením aktivních látek určený pro klouby a kosti dospívajících a dětí. Pro snadné a příjemné užívání jsou cucavé tablety v ranní dóze obohaceny o jahodové aroma.

 

Ranní dávka na KLOUBY:


Složení ranní dávky ProfiChondro Original® Junior+ PRO ZDRAVÉ KLOUBY je speciálně vytvořeno pro podporu kloubů mladistvých, kteří jsou v období růstu a zároveň aktivně zatěžují svůj pohybový aparát. To klade zvýšené nároky na chrupavku, kterou je vhodné podpořit speciální kloubní výživou.

 

Večerní dávka na KOSTI:


Večerní dávka ProfiChondro Original® Junior+ je optimalizována s ohledem na podporu zdravého růstu kostí v období dospívání. Obsahuje vápník a dva klíčové vitaminy ovlivňující vstřebávání vápníku a metabolismus kostí, a sice K2 a D3. Přípravek je navíc obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega-3 s blahodárným působením nejenom na kosti a klouby, ale na celý organismus.

 

 


Nově k dostání na e-shopu lékáren BENU a Dr. Max

       

 

 

ProfiChondro® JUNIOR + omega-3, doplněk stravy
 

Složení ranní dávky (1. dóza KLOUBY): AvoVida®, Kolagen peptan®, Hořčík, Zinek, Vitamin C

Složení večerní dávky (2. dóza KOSTI): Vápník, Vitamin K2, Vitamin D3, Omega-3 (EPA, DHA)

 

UNIKÁTNÍ PÉČE PRO KLOUBY A KOSTI PRO DĚTI OD 5 LET

 

NAVÍC S OMEGA-3, VITAMINY A MINERÁLY, JAHODOVÉ AROMA

 

PŘÍPRAVEK VHODNÝ PŘI SPORTU, ZÁTĚŽI A RŮSTU

 

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY V ČR

 

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

 

ProfiChondro Junior+ je komplexní doplněk stravy s unikátním složením aktivních látek určený pro klouby a kosti dětí a dospívající mládeže od 5 let. Pro snadné a příjemné užívání jsou cucavé tablety v ranní dóze obohaceny o jahodové aroma. Výjimečnost produktu je dána bohatým složením a množstvím aktivních látek, které jsou v ranní dávce PRO ZDRAVÉ KLOUBY (AvoVida, kolagen peptan, hořčík, zinek a vitamin C) a ve večerní dávce PRO ZDRAVÉ KOSTI (vápník, vitamin K2, vitamin D3 a Omega-3). Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR.

Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original Junior+?

 

Balení na dva měsíce obsahuje:
60 cucavých tablet (1. dóza, ranní dávka na KLOUBY)
60 tobolek (2. dóza, večerní dávka na KOSTI)

 

Ranní dávka na KLOUBY:
Složení ranní dávky ProfiChondro Junior+ PRO ZDRAVÉ KLOUBY je speciálně vytvořeno pro podporu kloubů mladistvých, kteří jsou v růstu a zároveň aktivně zatěžují svůj pohybový aparát. To klade zvýšené nároky na chrupavku, kterou je vhodné podpořit speciální kloubní výživou.

 

PRO ZDRAVÉ KLOUBY (1. dóza, ranní dávka)
celkem 60 cucavých tablet
Obsah 1 tableta
AvoVida 300 mg
Kolagen peptan 50 mg
Hořčík 150 mg
Zinek 10 mg
Vitamin C 25 mg

 

AvoVida®
AvoVida je patentově chráněný přírodní extrakt z olejů avokáda a sóji vhodný pro péči o klouby. AvoVida podporuje metabolickou aktivitu chondrocytů a obnovu mezibuněčného prostoru a přispívá tak k ochraně chrupavky. AvoVida tvoří komplexní mix mnoha výživných látek důležitých pro organismus včetně vlákniny, vitaminů rozpustných v tucích, minerálů, aj. Ochranou chrupavky posiluje AvoVida integritu kloubů a je tak velmi vhodná pro všechny jedince, kteří pravidelně zatěžují svůj pohybový aparát.

 

Kolagen peptan®
Kolagen peptan je patentově chráněný bioaktivní hydrolyzovaný kolagen peptid, který tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání včetně kloubní chrupavky a kostí. Hlavní funkcí této bílkoviny je podpora pružnosti, elasticity a soudržnosti organických tkání. Je tak vhodný pro všechny mladé a aktivní jedince, kteří chtějí podpořit zdravou funkci svých kloubů. Zároveň má podpůrnou funkci také v kostech, kde tvoří obdobně jako v kloubech organickou matrix, ve které se ukládají důležité minerály. Kolagen peptan tak propojuje dvě základní funkce pojivových tkání, tj. pružnost a pevnost.

 

Hořčík
Hořčík usnadňuje řadu biologických a biochemických procesů probíhajících v těle, zejména se podílí na tvorbě energie, metabolismu bílkovin, ovlivňuje činnost svalů, nervového systému, udržuje rovnováhu minerálů, apod. Nedostatek hořčíku v těle může způsobit snížené vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro vývoj kloubů a kostí. Hořčík ovlivňuje přesun krevního cukru do svalů a zvyšuje tak jejich výkon. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

 

Zinek
Lidský organismus potřebuje zinek k tvorbě bílkovin, a je proto nutný zejména v období dospívání. Zásadně ovlivňuje imunitní systém a podporuje hojení ran. Zinek podporuje růst kostí a tvorbu kloubní chrupavky a přispívá k jejich regeneraci. Prostřednictvím enzymů reguluje správné biochemické procesy v těle a podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek a kostí, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Večerní dávka na KOSTI:
Večerní dávka ProfiChondro Junior+ je optimalizována s ohledem na podporu zdravého růstu kostí. Obsahuje vápník a dva klíčové vitaminy ovlivňující jeho vstřebávání a metabolismus kostí a sice K2 a D3. Přípravek je navíc obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega-3 s blahodárným působením nejenom na kosti a klouby, ale na celý organismus.

 

PRO ZDRAVÉ KOSTI (2. dóza, večerní dávka)
celkem 60 tobolek
Obsah 1 tobolka
Vápník 120 mg
Vitamin K2 75 µg
Vitamin D3 10 µg
Omega-3 75 mg

 

Vápník
Vápník je základním stavebním kamenem pro udržení normálního stavu našich kostí a kloubů, zodpovídá za jejich pevnost a tvrdost. Naše kosti se celý život průběžně obnovují a vápník při tom hraje klíčovou roli podporou buněk tvořících kost (osteoblasty). V období dospívání ovlivňuje celkový růst a také svalovou činnost. Lidský organismus neumí vápník vytvořit, ale přijímá jej pouze z potravy. Jeho vstřebávání ze zažívacího traktu je ovlivněno vitaminem D3, zatímco ukládání vápníku do kostí podporuje vitamin K2.

 

Vitamin K2
Vitamin K2 funguje v kombinaci s vitaminem D3 a vede k mineralizaci a dostatečné pevnosti kostí, páteře a zubů, protože ovlivňuje metabolismus vápníku a jeho ukládání. Aktivuje speciální protein, tzv. osteokalcin, který umožňuje organismu vápník využít. Patří mezi skupinu vitaminů, která je rozpustná v tucích. Je důležitý nejenom v období dospívání, ale v průběhu celého života.

 

Vitamin D3
Cholekalciferol (D3) ovlivňuje metabolismus vápníku a tím také zdravý stav kostí, kloubů a svalů. Vitamin D3 se syntetizuje převážně v kůži působením slunečních paprsků, proto zejména v období zimních měsíců jej můžeme mít nedostatek. Jeho dostatečný příjem je nezbytný především pro dospívající jedince a dále pro ženy v období menopauzy. Vitamín D3 podporuje také normální funkci imunitního systému.

 

Omega-3
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny podporují zdraví kloubů působením na specifické mediátory a enzymy. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, zejména EPA a DHA, udržují klouby zdravé tím, že přirozeně klouby promazávají, což omezuje tření kloubů a chrání tak jejich chrupavku. Zvyšují pocit komfortu zejména při aktivním pohybu, protože podporují proudění krve končetinami a omezují tak únavu kloubů a svalů. Kromě kloubů působí Omega-3 velmi příznivě na mnoho dalších oblastí v lidském organismu (duševní zdraví, činnost mozku, krevní tlak a srdeční činnost, normální hladina tuku a cukru v krvi, imunitní systém, aj.).

 

Složení 1 cucavé tablety (1. dóza, ranní dávka): sladidla (sorbitol, xylitol, sukralóza), AvoVida extrakt z hruškovice předlahodného (Persea americana - plod avokádo) a sóji luštinaté (Glycine Max - semeno) 300 mg z toho obsah fytosterolů 90 mg, oxid hořečnatý (hořčík 150 mg, 40 % RHP*), hydrolyzovaný kolagen typu I Peptan P 2000 LD 50 mg, pojivo (hydroxypropylmethylcelulóza), kyselina L-askorbová (vitamin C 25 mg, 31,3 % RHP*), potahovaná látka (hydroxypropylmethylcelulóza), inulin, regulátor kyselosti (kyselina citronová), oxid zinečnatý (zinek 10 mg, 100 % RHP*), protispékavá látka (stearan hořečnatý), jahodové aroma, steviolglykosid.

 

Složení 1 tobolky (2. dóza, večerní dávka): uhličitan vápenatý (vápník 120 mg, 15 % RHP*), želatina, rybí olej 100 mg z toho omega-3 mastné kyseliny EPA 45 mg a DHA 30 mg, menachinon (vitamin K2 75 µg, 100 % RHP*), zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, leštící látka (včelí vosk), sójový olej, modifikovaný škrob, sójový lecitin, pomerančový olej, barvivo (dioxid titaničitý), cholekalciferol (vitamin D3 10 µg, 100 % RHP*).

 

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Junior+ URČEN?

 

Přípravek je schválený pro děti a dospívající mládež již od 5 let. Vzhledem k zátěži organismu v období dospívání je přípravek vhodný pro všechny jedince, kterým záleží na zdravém vývoji pohybového aparátu. Je vhodný zejména pro aktivní jedince, kteří sportují nebo jinak zatěžují své klouby a kosti. Zároveň mohou tento přípravek užívat rovněž všichni, kterým vyhovuje komplexní obsah aktivních látek, příjemný způsob užívání a excelentní snášenlivost.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Junior+ UŽÍVÁ?

 

Přípravek ProfiChondro Junior+ má unikátní dvoufázové dávkování pro nejlepší vstřebávání:

1. ráno se užívá 1 tableta z 1. dózy (ranní dávka); tabletu nechejte rozpustit v ústech
2. večer se užívá 1 tobolka ze 2. dózy (večerní dávka); tobolku doporučujeme polykat celou

Přípravek užívejte v průběhu jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučená doba užívání je 3-4 měsíce, ale může se užívat v individuálních případech i dlouhodobě. Doporučujeme užívat ProfiChondro Junior+ pravidelně dle návodu a nevynechávat ranní nebo večerní dávku.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek je schválený pro děti a dospívající mládež již od 5 let. Pokud užíváte léky na snížení cholesterolu v krvi, doporučujeme konzultovat s lékařem. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vzácně se mohou vyskytnout zažívací obtíže nebo kožní reakce. V případě jakýchkoli nejasností konzultujte svého lékaře.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Junior+ UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiChondro Junior+ obsahuje zcela výjimečnou kombinaci aktivních látek určenou pro komplexní péči o pohybový aparát. Obsah aktivních látek je rozdělen do dvou dávek (ranní a večerní dóza), aby bylo zajištěno optimální vstřebávání a působení aktivních látek. Přípravek má excelentní snášenlivost. Pro příjemný komfort užívání jsou ranní tablety obohaceny o jahodové aroma. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost:
1. dóza, 60 cucavých tablet: 71,3g
2. dóza, 60 tobolek: 38,9g

ROZHOVOR s režisérem Petrem Jáklem: „Jak řešíme problémy s klouby a kostmi u našich dětí“ 

 

Pane režisére, máte dvě děti, dcery Sofii a Elisu. Vedete je s Vaší manželkou také ke sportovním aktivitám?  

 

Já jsem sice musel kvůli plotýnkám předčasně ukončit i sportovní kariéru, ale Sofii a Elince sport samozřejmě nezakazuji, právě naopak. Sofie dělá závodní atletiku a jezdí na koni. Elisa dělá judo. Já sám jsem díky cvičení dostal plotýnky zpátky a také stále cvičím, takže myslím, že jsme celkem aktivní rodina.  
 
 

Sport a pohyb je pro děti důležitý, v kombinaci s růstem však může dojít k přetížení pohybového aparátu. Musel jste někdy takovou situaci řešit?  

 
Určitě. Spíše jsme prvně začali řešit růstové obtíže. Dcera začala hodně rychle růst, na svůj věk je poměrně dost vysoká. Samozřejmě do toho právě sportuje, takže jsme řešili problémy s koleny a kotníky, jak ve spojení s růstem, tak i se sportem. Nechtěli jsme obtíže tlumit analgetiky, ale naopak řešit příčiny těchto problémů. Tím, že se to nezlepšovalo, tak jsme navštívili ortopeda a ten nám doporučil ProfiChondro JUNIOR od Pragomedu. Dcera užívá už druhé balení a musím říct, že se jí ulevilo a nám tím pádem taky. Může se dál věnovat atletice a jízdě na koni a neřešit klouby a kosti. Složení přípravku je přírodní, takže jej může užívat dlouhodobě. 
 
Doporučil byste tedy ProfiChondro JUNIOR i ostatním rodičům a jejich dětem?  

 

Ano, doporučil. Dcerám ProfiChondro JUNIOR pomáhá a dávkování je jednoduché. Navíc se mi líbí, že je Pragomed česká firma. 

 

Děkujeme za rozhovor.

 

foto zdroj: Stanislav Honzík


 

Další zkušenosti našich zákazníků

 

Co se týče užívání ProfiChondro JUNIOR: mám dvě vrcholově sportující děti 11 a 13 let, krasobruslení a lední hokej. Hledali jsme přípravek, který by jim vyživil klouby a kosti, aniž by nedošlo k uzavření růstových štěrbin. Syna často trápila kolena. Po požívání přípravku se potíže zmírnily až vymizely. Balení je rozdělené barevně do barevně odlišných obalů, ranní a večerní dávka. Děti si snadno zapamatovaly, kdy se bere jaký. Bereme teprve 2 měsíce tzn. neumím objektivně zhodnotit efekt na kosti, ale na klouby zatím mohu jen doporučit. 

 

Viliam Sivek jr.
výkonný ředitel SIVEK HOTELS, s.r.o.

(doručeno e-mailem, prosinec 2022, zveřejněno se souhlasem zákazníka)

 

Dcera měla potíže kolenních kloubů, je hodně vysoká (175 cm ve 14 ti letech) a hodně sportuje. Postupně bylo zjištěno, že základní příčinou je zřejmě zkrácení Achillovy šlachy. Přípravek jsme objednávali na doporučení ortopeda, dcera jej užívala několik měsíců, ačkoliv tablety nejedla úplně pravidelně, nyní je bez potíží. S užíváním neměla žádné potíže - snášela ho dobře. Proto nemám problém jej doporučit dále.

 

Paní Martina z Mostu

(doručeno e-mailem, prosinec 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Vážení, dovolte abych se s Vámi podělila o zkušenost mého syna s ProfiChondro JUNIOR. Mému synovi je 12 let a miluje fotbal. Trénuje 3x v týdnu a o víkendu má zápasy. Po tréninku ho trápily hlavně kolena a paty. Od té doby, co začal brát (3 měsíce) ProfiChondro JUNIOR si nestěžuje na noční růstové potíže, které ho kolikrát vzbudily ze spánku. Navíc si užívání hlídá úplně sám, protože je to jednoduché a dobře označené. Jsem šťastná za něj i za sebe, to mi věřte!

 

Paní Lenka Z, Praha 

(doručeno e-mailem, září 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Dobrý den, zasílám Vám zpětnou vazbu ohledně přípravku ProfiChondro JUNIOR. Dcera používá tento přípravek necelé dva měsíce, jelikož dochází i na rehabilitace, tak Vám nemohu říct, že pouze tento přípravek způsobil zlepšení jejího zdravotního stavu, ale její stav se zlepšil po užívání tohoto přípravku, začala užívat též i speciální zdravotnické pomůcky a navštěvuje již výše jmenované rehabilitace. Myslím si, že díky této kompletní léčbě se vše zlepšuje a určitě významný podíl na tomto zlepšení má i Vámi dodaný přípravek. 

 Paní Kottová, Most

(doručeno e-mailem, prosinec 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Dobrý den, pane Musile, ProfiChondro Junior mi byl doporučen ortopedem, jelikož dceru (13let) trápí kolena. Pravidelně sportuje a gymnastika je na klouby náročná. S přípravkem jsem spokojená, stav jejích kolenou se zlepšil, což prokázalo i sono vyšetření u lékaře. 

 

Paní Dragounová, Praha  

(doručeno e-mailem, prosinec 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Dobrý den, přípravek ProfiChondro Junior jsem koupila již více než před rokem pro tehdy 12 letého syna, který extrémě rychle roste (v posledních 3 letech 10 cm a 9 kg ročně) a současně dělá závodní judo a má časté a intenzivní tréninky. Podnětem bylo, že si syn začal stěžovat na potíže s koleny (nikoli klasické růstové, které měl odmalička). Po využívání jedné kůry, resp. už v průběhu, potíže zcela ustoupily a už se nevrátily. Druhé balení tedy máme zatím v zásobě. Syn roste stále (nyní má 190 cm) a judu se věnuje ještě intenzivněji. Letos byl 3. ve své kategorii na mistrovství ČR. Tak tuším, že se druhé balení ještě bude hodit. Každopádně na základě naší zkušenosti mohu ProfiChondro Junior doporučit.

 

Paní Daňková, Praha

(doručeno e-mailem, prosinec 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Dobrý den, mám syna, kterému bude na jeře 11 let, vzhledem k rychlému růstu a sportovní aktivitě si začal stěžovat na potíže s klouby a velmi často kulhal. S přípravkem ProfiChondro JUNIOR jsme velmi spokojeni, protože synovi obtíže postupně odezněly a na nekomfort si již nestěžuje. Rozhodně budeme kupovat další balení a za nás mohu jen doporučit.

 

paní Rovenská, Pyšely

(doručeno e-mailem, prosinec 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiChondro Original Krém 150 ml (80 aplikací)Cena249,00 Kč
  • Pro unavené klouby, páteř a svaly
  • Uvolňuje napětí a ztuhlost
  • Relaxuje a revitalizuje po námaze
  • Originální složení s mentholem a kafrem
  • Příjemná nemastná textura
  • Vhodný pro masáž a zábal

ProfiChondro JUNIOR 60tbl.+60tob. (2 měsíce)

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).