Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

Vánoční balíček ProfiChondro KLOUBY+KOSTI

doplněk stravy
Vánoční balíček ProfiChondro KLOUBY+KOSTI
Akce
Obrázek k výrobku 2002 - Vánoční balíček ProfiChondro KLOUBY+KOSTI
Klikni pro zobrazení většího obrázku
- 20%
Akce
Dárek
Doprava zdarma
Sleva
 • 2x ProfiChondro KLOUBY+KOSTI na 4 měsíce
 • Druhé balení ProfiChondro KLOUBY+KOSTI se slevou 50%
 • 2x ProfiChondro Konopný krém
 • Ušetříte 445 Kč

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Ušetříte: 445,00 Kč tj.19.69%
1 815,00 Kč Cena se slevou: s DPH
Cena:2 260,00 Kčs DPH
1815.00

ProfiChondro KLOUBY+KOSTI

 • Výjimečné složení pro péči o klouby a kosti
 • Doporučená denní dávka glukosaminu, K2, D3, aj.
 • Ideální volba zejména pro ženy středního věku
 • Unikátní přípravek na trhu v ČR
 • DÁREK - drtička tablet ZDARMA

ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI je unikátní výživa jak pro pružné klouby, tak pevné kosti pouze v jednom balení. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C, vápník, vitamin K2 a vitamin D3). Výjimečnost produktu spočívá v kombinaci dvou samostatných dóz, z nichž jedna zajišťuje komplexní podporu pro klouby a druhá pro kosti. Dóza „KLOUBY" obsahuje doporučenou denní dávku glukosaminu 1500 mg posílenou o curcumin, aescin a vitamin C. Druhá dóza „KOSTI" obsahuje vápník a doporučenou denní dávku vitaminu K2 a D3, které podporují vstřebávání vápníku a metabolismus kostí. ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI byl vyvinut pro české zákazníky ve spolupráci s odborníky na kloubní a kostní výživu v ČR. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

Pro koho je ProfiChondro Original KLOUBY+KOSTI určen?

Přípravek ProfiChondro Original KLOUBY+KOSTI s posíleným složením představuje komplexní péči o klouby a kosti v jednom balení. Je určený pro všechny, kteří chtějí aktivně pečovat o klouby, kosti a svaly, sportují nebo zatěžují pohybový aparát při povolání. Je vhodný také pro péči o klouby a kosti při nadváze nebo pro ženy v období menopauzy. Pro pozitivní účinek doporučujeme ProfiChondro Original KLOUBY+KOSTI užívat pravidelně a dlouhodobě.

 

Jak se ProfiChondro Orignal KLOUBY+KOSTI užívá?

Balení doplňku stravy ProfiChondro Original KLOUBY+KOSTI obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. Z 1. dózy KLOUBY užívejte 1 tabletu denně, nejlépe ráno. Z 2. dózy KOSTI užívejte 1 tobolku denně, nejlépe večer. Protože jsou tablety a tobolky větší, doporučujeme užívat s jídlem a zapít dostatečným množstvím vody (cca 200-250 ml). V případě potřeby je pro jednodušší polykání tablet a tobolek možné užívat zároveň např. s jogurtem. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. Lze užívat bez přerušení.

 

Vitamin D3

Cholekalciferol (D3) ovlivňuje metabolismus vápníku a tím také zdravý stav kostí, kloubů a svalů. Vitamin D3 se syntetizuje převážně v kůži působením slunečních paprsků, proto zejména v období zimních měsíců jej můžeme mít nedostatek. Jeho dostatečný příjem je nezbytný především pro ženy v období menopauzy. Vitamin D3 podporuje také normální funkci imunitního systému. 

 

Vitamin K2

Vitamin K2 funguje v kombinaci s vitaminem D3 a vede k mineralizaci a dostatečné pevnosti kostí, páteře a zubů, protože ovlivňuje metabolismus vápníku a jeho ukládání do kostí. Aktivuje speciální protein, tzv. osteokalcin, který umožňuje organismu vápník využít. Patří mezi skupinu vitaminů rozpustných v tucích.

 

Více informací o artróze, jak správně cvičit a bulletiny Artróza ke stažení ZDE.


 

ProfiChondro Konopný krém

 • Nové složení s konopím, mentholem a kafrem
 • Relaxuje unavené svaly, klouby a páteř
 • Osvěžuje a revitalizuje po námaze
 • Speciální edice s konopím
 • Vhodný pro masáž a zábal
 • Příjemná nemastná textura

Masážní krém pro klouby, páteř a svaly

ProfiChondro Original® Konopný krém obsahuje extrakt a olej z konopí, menthol, kafr a kyselinu hyaluronovou. Je vhodný pro masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře, svalů, vazů a šlach. Osvěžuje a revitalizuje

ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI doplněk stravy
 

UNIKÁTNÍ PŘÍPRAVEK PRO PÉČI O KLOUBY A KOSTI

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

OBSAHUJE DOPORUČENOU DENNÍ DÁVKU GLUKOSAMINU, K2 A D3

VYVINUTO LÉKAŘI V ČR PRO ČESKÉ ZÁKAZNÍKY

JEDNODUCHÉ DÁVKOVÁNÍ 1 TBL RÁNO A 1 TOB VEČER


 

ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI je unikátní výživa pro pružné klouby a pevné kosti pouze v jednom balení. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C, vápník, vitamin K2 a vitamin D3).1,2,3,4 Výjimečnost produktu spočívá v kombinaci dvou samostatných dóz, z nichž jedna zajišťuje kompletní podporu pro klouby a druhá pro kosti. Dóza „KLOUBY“ obsahuje doporučenou denní dávku glukosaminu 1500 mg posílenou o curcumin, aescin a vitamin C. Druhá dóza „KOSTI“ obsahuje vápník a doporučenou denní dávku vitaminu K2 a D3, které přispívají k normálnímu stavu kostí, zubů a svalů. ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní a kostní výživu v ČR pro české zákazníky. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.


 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI?

Balení doplňku stravy ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.

 

KLOUBY (1. dóza), tablety

1. dóza s tabletami KLOUBY je moderní kloubní výživa pro pružné klouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C).1,2,3,4 Navíc vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek.

 

KLOUBY (1. dóza), tablety
Obsah účinných látek 1 tableta % RHP*
Glukosamin sulfát 2 KCl 1500 mg -**
Curcumin 200 mg -
Aescin 60 mg -
Vitamin C 12 mg 15
Piperin 10 mg -

*RHP referenční hodnota příjmu
**RHP nebyla stanovena

 

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, což podporuje i řada klinických studií. V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů – stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

 

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin je silný antioxidant, podporuje imunitní systém a normální funkci dýchací a nervové soustavy a pružnost kloubů. Účinnost curcuminu na kloubní obtíže potvrzují i klinické studie.

 

Aescin
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu aescin podporuje správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Aescin byl použit v řadě klinických studií při výzkumu artrózy.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

 

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání.

 

Složení 1 tablety KLOUBY (1. dóza): glukosamin sulfát 2KCl, extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 50 % obsahem kurkuminu, extrakt z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) s 20 % obsahem aescinu, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (polyvinylpyrolidon, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), L-askorbová kyselina (vitamin C 12 mg, 15 % RHP*), stabilizátor (polydextrosa), extrakt 50:1 z plodu pepřovníku černého (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu, zvlhčující látka (polyethylenglykol), barviva (oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (kyselina vinná (L+)).

 

KOSTI (2.dóza), tobolky
2.dóza s tobolkami je moderní výživa pro pevné kosti s obsahem účinných látek vápníku, vitaminu K2 a vitaminu D3.

 

KOSTI (2.dóza), tobolky
Obsah účinných látek 1 tobolka % RHP*
Vápník 600 mg 75
Vitamin K2 90 μg 120
Vitamin D3 (400 IU) 10 μg 200

*RHP referenční hodnota příjmu
 

Vápník
Vápník je základním stavebním kamenem pro udržení normálního stavu našich kostí a kloubů, zodpovídá za jejich pevnost a tvrdost. Naše kosti se celý život průběžně obnovují a vápník při tom hraje klíčovou roli podporou buněk tvořících kost (osteoblasty). Ovlivňuje růst a také svalovou činnost. Lidský organismus neumí vápník vytvořit, ale přijímá jej pouze z potravy. Jeho vstřebávání ze zažívacího traktu je ovlivněno vitaminem D3, zatímco ukládání vápníku do kostí podporuje vitamin K2

 

Vitamin K2
Vitamin K2 funguje v kombinaci s vitaminem D3 a vede k mineralizaci a dostatečné pevnosti kostí, páteře a zubů, protože ovlivňuje metabolismus vápníku a jeho ukládání. Aktivuje speciální protein, tzv. osteokalcin, který umožňuje organismu vápník využít. Patří mezi skupinu vitaminů, která je rozpustná v tucích.

 

Vitamin D3
Cholekalciferol (D3) ovlivňuje metabolismus vápníku a tím také zdravý stav kostí, kloubů a svalů. Vitamin D3 se syntetizuje převážně v kůži působením slunečních paprsků, proto zejména v období zimních měsíců jej můžeme mít nedostatek. Jeho dostatečný příjem je nezbytný především pro ženy v období menopauzy. Vitamín D3 podporuje také normální funkci imunitního systému.


 

Složení 1 tobolky KOSTI (2. dóza): uhličitan vápenatý (vápník 600 mg, 75 % RHP*), slunečnicový olej, želatina, zahušťovadlo (glycerol), sójový lecitin, lešticí látka (včelí vosk), menachinon (vitamin K2 90 µg, 120 % RHP*), čistěná voda, barvivo (oxid titaničitý), cholekalciferol (vitamin D3 400 IU 10 µg, 200 % RHP*).


 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI URČEN?

Přípravek ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI s posíleným složením představuje komplexní péči o klouby a kosti v jednom balení. Je určený pro všechny, kdo chtějí aktivně pečovat o klouby, kosti a svaly, sportují nebo zatěžují pohybový aparát při povolání. Je vhodný také pro péči o klouby a kosti při nadváze nebo pro ženy v období menopauzy. Pro pozitivní účinek doporučujeme ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI užívat pravidelně a dlouhodobě.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI UŽÍVÁ?

Balení doplňku stravy ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. Z 1. dózy KLOUBY užívejte 1x tabletu denně, nejlépe ráno a z 2. dózy KOSTI užívejte 1x tobolku denně, nejlépe večer. Protože jsou tablety a tobolky větší, doporučujeme užívat nejlépe s jídlem a zapít dostatečným množstvím vody (cca 200-250 ml). V případě potřeby je pro jednodušší polykání tablet a tobolek možné užívat zároveň např. s jogurtem. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. Lze užívat bez přerušení.

 

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

 

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte a uchovávejte v suchu a temnu mimo přímé sluneční záření.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI UNIKÁTNÍ?

ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI je výjimečný přípravek, protože poskytuje kompletní péči o klouby a zároveň o kosti pouze v jednom balení. Složení tvoří látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C, vápník, vitamin K2 a vitamin D3).1,2,3,4 Obsahuje doporučenou denní dávku glukosaminu, vitaminu D3 a K2 pro podporu normálního stavu kloubů a kostí. ProfiChondro Original® KLOUBY+KOSTI byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní a kostní výživu v ČR pro české zákazníky, kteří pečují o své klouby a kosti. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.

 

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost obsahu: 313g
(60 tablet + 60 tobolek = 1. dóza, KLOUBY, 60 tablet: 150 g + 2. dóza, KOSTI, 60 tobolek: 163 g)


 

 

 

 

KONOPNÝ KRÉM PRO UNAVENÉ A NAMÁHANÉ KLOUBY, PÁTEŘ A SVALY

VHODNÝ PO ZVÝŠENÉ ZÁTĚŽI

OSVĚŽUJE A REVITALIZUJE KLOUBY

RELAXUJE SVALSTVO

 

 

Co je ProfiChondro Original® Konopný krém, k čemu se používá a jak působí?

ProfiChondro Original® Konopný krém s extraktem a olejem z konopí, mentholem a kafrem je vhodný pro masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře, svalů, vazů a šlach. Ve svém originálním složení kombinuje účinky konopí, mentholu a kafru s výtažky bylin tradičně používaných pro péči o klouby – kostivalu, kaštanu a boswellie. Extrakty z eukalyptu a rozmarýnu podporují prokrvení pokožky. Osvědčil se pro osvěžení kloubů, svalů a šlach. Přináší úlevu a revitalizuje po zvýšené zátěži, např. sportovních výkonech a fyzické námaze. Doporučujeme používat v kombinaci s doplňky stravy pro péči o klouby a chrupavku ProfiChondro FORTE a OMEGA.

 

Jak se ProfiChondro Original® Konopný krém používá?

Naneste přiměřené množství krému 1-3x denně na pokožku v oblasti kloubů, páteře nebo svalů a krouživými pohyby masírujte po dobu 3-5 minut. Můžete též nanést vydatnější vrstvu krému večer, omotat místo kuchyňskou fólii (s mírným tahem) a ponechat v klidu přes noc. Ráno fólii sejměte a plochu osušte ubrouskem. Pokud by se v místě aplikace vyskytlo nezvykle silné pálení, fólii odstraňte a krém opláchněte teplou vodou.

 

Upozornění:

ProfiChondro Original® Konopný krém nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z jeho složek. Není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nesmí se nanášet na porušenou kůži (oděrky, otevřené rány), ekzémy, sliznice a v blízkosti očí.

 

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Spotřebujte nejlépe do: viz obal výrobku.

 

Obsah:

150 ml (cca 80 aplikací)

 

Složení/Ingredients (INCI):

AQUA, GLYCERIN, METHYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL STEARATE, MENTHOL, CAMPHOR,BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, EUCALYPTUS LEAF EXTRACT,PANTHENOL, ALLANTOIN, TOCOPHEROL, XANTHAN, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, CARBOMER,ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, SYMPHYTUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, PARFUM,PHENOXYETHANOL, DIMETHYL SULPHONE, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT,CANNABIS SATIVA SEED OIL, ALCOHOL DENAT, CANNABIS SATIVA LEAF EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL

 

Výrobce:
PRAGOMED s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 800 111 360


 

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

Vánoční balíček ProfiFyto+Enzym Cena se slevou: 1 683,00 Kč
Cena:2 078,00 Kč
 • 2x ProfiFyto+Enzym na 2 měsíce
 • ​Druhé balení ProfiFyto+Enzym se slevou 50%
 • 2x ProfiFyto+Enzym+ CBD krém
 • Ušetříte 395 Kč 

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček ProfiSLIM24 Cena se slevou: 1 415,00 Kč
Cena:1 760,00 Kč
 • 2x ProfiSLIM24 na 2 měsíce 
 • Druhé balení ProfiSLIM24 se slevou 50%
 • 2x Vitamin C 1000 mg (90 tbl.)
 • Ušetříte 345 Kč

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček Profi Imuno+Enzym Cena se slevou: 1 715,00 Kč
Cena:2 160,00 Kč
 • 2x Profi Imuno+Enzym na 3 měsíce
 • Druhé balení Profi Imuno+Enzym se slevou 50%
 • 2x Vitamin D 3 (90 tob.)
 • Ušetříte 445 Kč 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček ProfiChondro KLOUBY+KOSTI

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).