Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiChondro OMEGA 180 tobolek (2 měsíce)

doplněk stravy
ProfiChondro OMEGA 180 tobolek (2 měsíce)
Katalogové číslo: 10
Obrázek k výrobku 1968 - ProfiChondro OMEGA 180 tobolek (2 měsíce)
Klikni pro zobrazení většího obrázku
 • Posílená kloubní výživa o Omega-3
 • Výrazné zlepšení kloubních obtíží 
 • Úleva 71%, hybnost 69%, ztuhlost 64%
 • Pomáhá zvládat fyzickou zátěž a cvičení


 

Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
829,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:879,00 Kčs DPH
879.00
Posílená péče pro zdravé a pružné klouby

ProfiChondro OMEGA® je komplexní doplněk stravy s jedinečným složením pro udržení zdravých a pružných kloubů. Má nové posílené složení. Obsahuje glukosamin sulfát 1500 mg v denní dávce, extrakty Boswellia serrata (kadidlovník pilovitý) a curcumin z kurkumy pro zdravé a pružné klouby. Dále také kolagen typu I a nativní kolagen II v přirozené formě trojšroubovice. Působení těchto látek je unikátně posíleno díky kombinaci s večerní dávkou bohatou na omega-3 nenasycené mastné kyseliny pro každodenní optimální péči o klouby.

 

Co obsahuje ProfiChondro Original OMEGA?

ProfiChondro Original OMEGA má jedinečné složení vyvinuté ve spolupráci s odborníky ČR pro udržení zdravých a pružných kloubů. Má unikátní dvoufázové dávkování pro posílenou péči o Vaše klouby.

 

Glukosamin
Boswellia
Curcumin+piperin
Kolagen I a II
Vitamin C
Omega- 3
EPA
DHA

 

Pro koho je přípravek ProfiChondro Original OMEGA určen?

Přípravek ProfiChondro Original OMEGA představuje posílenou péči o klouby a chrupavku. Je určený pro všechny, kdo chtějí o klouby aktivně pečovat a udržet je zdravé a v pohodě. Především je vhodný při zvýšené fyzické zátěži, práci, sportu nebo nadváze i pro všechny lidi ve středním a vyšším věku. ProfiChondro Original OMEGA doporučujeme pro nejlepší efekt užívat pravidelně a dlouhodobě.

 

Čím je ProfiChondro Original OMEGA unikátní?

Přípravek ProfiChondro Original OMEGA má unikátní posílené složení a dvoufázové dávkování vyvinuté ve spolupráci s odborníky ČR. Je určený pro posílenou péči o klouby, chrupavky a páteř. Napomáhá k udržení kloubů zdravých, pružných a v dobré kondici pro aktivní život v pohybu.

 

Jak se přípravek ProfiChondro Original OMEGA užívá?

Příprava ProfiChondro Original OMEGA se užívá v denní dávce 2 tobolky ráno (1. dóza) a 1 tobolka večer (2. dóza). Užívejte nejlépe s jídlem nebo po jídle. Tobolky zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Obsah ranní tobolky (1. dóza) lze také vysypat, smíchat s vodou a vypít. Doporučujeme užívat alespoň 6-12 měsíců nebo déle. Lze užívat bez přerušení. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. 

Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu a má výbornou snášenlivost. Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, plynatost, zácpa nebo průjem. V tomto případě rozdělte ranní dávku na dvě - užívejte jednu tobolku z 1. dózy ráno a druhou v poledne. Pokud obtíže neustoupí, přerušte užívání.

 

Více informací o artróze, jak správně cvičit a bulletiny Artróza ke stažení ZDE.

Zkušenosti našich zákazníků s doplňkem stravy ProfiChondro OMEGA® si můžete přečíst ZDE

 

Nově k dostání i v lékárnách BENU a na e-shopu Dr. Max

       

0
 

NOVÉ POSÍLENÉ SLOŽENÍ PRO ZDRAVÉ A PRUŽNÉ KLOUBY

NAVÍC: EXTRAKTY CURCUMIN, PIPERIN A NATIVNÍ KOLAGEN TYP II

UNIKÁTNÍ PÉČE PRO UDRŽENÍ ZDRAVÝCH KLOUBŮ

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

JEDINEČNÁ KOMBINACE S OMEGA-3 PRO POSÍLENOU PÉČI

 

ProfiChondro Original® OMEGA je komplexní doplněk stravy s jedinečným složením pro udržení zdravých a pružných kloubů. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky. Jejich působení je unikátně posíleno díky kombinaci ranní dávky s obsahem glukosamin sulfátu s večerní dávkou bohatou na omega-3 nenasycené mastné kyseliny pro každodenní optimální péči o klouby.

 

 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® OMEGA?

ProfiChondro Original® OMEGA má jedinečné složení vyvinuté ve spolupráci s odborníky ČR pro udržení zdravých a pružných kloubů. Má unikátní dvoufázové dávkování pro posílenou péči o klouby a pečuje o Vaše klouby po celý den.

 

Ranní dávka obsahuje:

1. dóza (denní dávka - 2 tobolky ráno)
Obsah 1 tobolka % RHP*
 
2 tobolky % RHP*
 
Glukosamin sulfát 2 KCl 750 mg -** 1500 mg -**
Boswellia, extrakt 75 mg - 150 mg -
Curcumin 25 mg - 50 mg -
Vitamin C 12 mg 15 24 mg 30
Kolagen typ I 4 mg - 8 mg -
Piperin 1 mg - 2 mg -
Nativní kolagen typ II 10 μg - 20 μg -

*RHP = referenční hodnota příjmu,
**RHP není stanovena
 

 

Glukosamin sulfát 2KCl

Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, a to i díky mnoha klinickým studiím.1 V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů – stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

 

Extrakt Boswellia serrata

Boswellia serrata je indický strom česky nazývaný kadidlovník pilovitý. Sušená pryskyřice kadidlovníku pilovitého byla již odedávna sbírána a využívána v tradičním léčitelství, protože přispívá k udržení zdravých a pružných kloubů.2 Nejzvýznamnější aktivní složkou pryskyřice a jejího extraktu jsou boswellové kyseliny. ProfiChondro Original® OMEGA obsahuje extrakt s obsahem 65 % boswellových kyselin.

 

Curcumin

Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin má výjimečné účinky na udržení zdravých a pružných kloubů potvrzené klinickými studiemi.3

 

Piperin

Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání a využití v těle.4

 

Vitamin C

Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Kolagen typ I a nativní kolagen typ II

Kolagen je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy kloubních chrupavek, kostí a vaziva. Kolagen typu I je nejvíce zastoupeným typem kolagenu v lidském těle. Nachází se ve šlachách, vazech, vazivové chrupavce, meniscích, kostech a kůži. Nativní kolagen typu II je v přirozené formě trojšroubovice, která je nejvíce zastoupena v kloubní chrupavce.

 

Večerní dávka obsahuje:

ProfiChondro Original® OMEGA má unikátní dvoufázové dávkování, kdy večerní dávka s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin omega-3 (2. dóza) optimálně doplňuje ranní dávku s obsahem glukosamin sulfátu (1. dóza) pro posílený účinek. Užívání glukosamin sulfátu s omega-3 pro péči o klouby bylo velmi kladně hodnoceno klinickou studií.5

 

2. dóza (denní dávka - 1 tobolka večer)
Obsah 1 tobolka
Omega-3
z toho:
1000 mg
EPA (18%) 180 mg, DHA (12%) 120 mg

 

 

Omega-3

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou esenciální neboli nepostradatelné a velmi cenné pro lidský organismus. Získávají se z tuku některých mořských ryb. Nejdůležitější z nich jsou kyseliny s dlouhým řetězcem EPA a DHA (kyseliny eikosapentaenová a dokosahexaenová).

 

Složení tobolky (1. dóza, ranní dávka): glukosamin sulfát 2 KCl, želatina, kadidlovník pilovitý (extrakt z pryskyřice Boswellia serrata s obsahem 65 % boswellových kyselin), extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) - přirozeně obsahuje 25 mg curcuminoidů, vitamin C (kyselina L-askorbová), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý), kolagenní hydrolyzát typ I, barviva (oxid titaničitý, oxid železa žlutý), piperin (extrakt z plodů pepřovníku černého, Piper nigrum), nativní kolagen typ II.

 

Složení tobolky (2. dóza, večerní dávka): omega-3 nenasycené mastné kyseliny (zdroj: rybí olej), z toho EPA - kyselina eikosapentaenová 18 % a DHA - kyselina dokosahexaenová 12 %, želatina, zahušťovadlo: glycerol, čištěná voda.

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® OMEGA URČEN?

 

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA představuje posílenou péči o klouby a chrupavku. Je určený pro všechny, kdo chtějí o klouby aktivně pečovat a udržet je zdravé a v pohodě. Především je vhodný při zvýšené fyzické zátěži, práci, sportu nebo nadváze a pro všechny lidi ve středním a vyšším věku. ProfiChondro Original® OMEGA doporučujeme pro nejlepší efekt užívat pravidelně a dlouhodobě.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® OMEGA UŽÍVÁ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA se užívá v denní dávce 2 tobolky ráno (1. dóza) a 1 tobolka večer (2. dóza). Užívejte nejlépe s jídlem nebo po jídle. Tobolky zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Obsah ranní tobolky (1. dóza) lze také vysypat, smíchat s vodou a vypít. Doporučujeme užívat alespoň 6–12 měsíců nebo déle. Lze užívat bez přerušení. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí.

 

Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu a má výbornou snášenlivost. Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, plynatost, zácpa nebo průjem. V tomto případě rozdělte ranní dávku na dvě – užívejte jednu tobolku z 1. dózy ráno a druhou v poledne. Pokud obtíže neustoupí, přerušte užívání.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje cukr.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® OMEGA UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® OMEGA má unikátní posílené složení a dvoufázové dávkování vyvinuté ve spolupráci s odborníky ČR. Je určený pro posílenou péči o klouby, chrupavky a páteř. Napomáhá k udržení kloubů zdravých, pružných a v dobré kondici pro aktivní život v pohybu.

 

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost:


1. dóza, 120 tobolek: 124,5 g
2. dóza, 60 tobolek: 81 g

 

Literatura:

1 Pavelka K. et al.: Glucosamine sulfate use and delay of progression of knee osteoarthritis: a 3-year, randomized, placebo-controlled, double-blind study. Arch Intern Med 2002; 162(18):2113-23.


2 Kimmatkar N, et. al.: Efficacy and tolerability of Boswellia serrata extract in treatment of osteoarthritis of knee-a randomized double blind placebo controlled trial. 2003; 10(1):3-7.


3 Grower A. K., Samson S.: Benefits of antioxidant supplements for knee osteoarthritis: rationale and reality. Nutrition Journal 2016; 15:1.


4 Shoba G., Joy D., et al.: Influence of piperine on the pharmacokinetics of curcumin in animals and human volunteers. Planta Med 1998; 64(4): 353-356.


5 Gruenwald J., et al.: Effect of glucosamine sulfate with or without omega-3 fatty acids in patients with osteoarthritis. Adv Ther 2009; 26(9): 858-871.

ProfiChondro OMEGA ve výcviku kosmonautů NASA
 

„ProfiChondro OMEGA užívám již mnoho let a tobolky si nechávám zasílat do zahraničí, ať už do Velké Británie či Spojených států. Pravidelné užívání ProfiChondro OMEGA mě podpořilo při tréninku na Londýnský maraton, během dlouhých let plných různých tanců a také na náročných expedicích, trvajících několik měsíců v extrémních podmínkách, například v Grónsku.  

 

 

Z těchto důvodů jsem si tobolky ProfiChondro OMEGA vzala s sebou na tři simulované mise NASA na Mars, které se konaly v USA. Věděla jsem, že na mě bude čekat náročný terén, nošení těžkého skafandru a dvě hodiny cvičení denně. To všechno bych nemohla snadno zvládnout bez podpory, kterou mi poskytuje přípravek ProfiChondro OMEGA.“

 
 

 

Dr. Michaela Musilová

Předsedkyně Slovak Organisation for Space Activities (SOSA) 

Hostující profesorka na Institute of Nuclear and Physical Engineering (ÚJFI)

Faculty of Electrical Engineering and Information Technology

Slovak University of Technology in Bratislava (FEI STU)

 


 

Paní Marie K., Lipec (doručeno e-mailem, září 2022, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

Vážení, jsem Vaše stálá zákaznice.

Jsem po operaci ablace prsu. Chemoterapie a ozařování daly mému tělu zabrat. Veškeré klouby nefungovaly. Už v nemocnici jsem dostala na Vás adresu a objednala jsem si a jsem velmi vděčná, protože jsem se zase postavila na nohy. Jsem ročník 1936 a i když přísloví říká, že proti věku není léku, díky vašemu ProfiChondru OMEGA jsem v pohodě! Ta masážní mast je také výborná a pomáhá mi na revmatické bolesti.


Přeji Vám všem hodně zdravíčka a děkuji, že mi Váš doplněk stravy pomohl a pomáhá. 

 


ProfiChondro OMEGA pro skvělé výkony


„Již několik let jsem Vaším pravidelným zákazníkem a spokojeným klientem. Váš doplněk stravy ProfiChondro OMEGA mne udržuje ve skvělé kondici, kdy i ve svých 63 letech si mohu dovolit náročné sportovní výkony na divoké vodě, kdy nejen sedíte v kajaku delší čas, ale kajak v podstatě vedete zapřenýma nohama.

A dost často je nutno podniknout sestupy či výstupy do roklí k vodě nebo zpět nahoru do civilizace i s kajakem a výstrojí o celkové hmotnosti cca 30 kg.
 
Dovoluji si připojit ilustrační foto. Jezdím čím dál více, neb volného času přibývá a rád bych, kdyby kolena držela se mnou.
Velmi si vážím lidí, kteří jsou tvořiví a jejich práce je jim i uspokojením z možnosti přinést prospěch svou činností jiným - k tomu vám vyjadřuji obdiv i podporu.“

 

Ing. Vladimír Tichomirov, CSc.

 

 

 

 

 

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiChondro Original Krém 150 ml (80 aplikací)Cena249,00 Kč
 • Pro unavené klouby, páteř a svaly
 • Uvolňuje napětí a ztuhlost
 • Relaxuje a revitalizuje po námaze
 • Originální složení s mentholem a kafrem
 • Příjemná nemastná textura
 • Vhodný pro masáž a zábal
ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. Cena se slevou: 849,00 Kč
Cena:899,00 Kč
 • Na regeneraci po operacích a úrazech
 • Kombinace enzymů a rostlinných extraktů
 • Rychlý nástup účinku a úleva od obtíží
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Využití: ortopedie, chirurgie, gynek., uro., aj.

 

 

ProfiChondro KOLAGEN+HA 500 ml (2-4 týdny) Cena se slevou: 659,00 Kč
Cena:709,00 Kč
 • Pro péči o klouby a chrupavku
 • Pohodlné dávkování v tekuté formě
 • Příjemná jablečná příchuť
 • Chondroitin, kyselina hyalorunová (HA), aj.


ProfiChondro OMEGA 180 tobolek (2 měsíce)

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).