Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

Vánoční balíček ProfiChondro JUNIOR

doplněk stravy
Vánoční balíček ProfiChondro JUNIOR
Akce
Obrázek k výrobku 2001 - Vánoční balíček ProfiChondro JUNIOR
Klikni pro zobrazení většího obrázku
- 20%
Akce
Dárek
Doprava zdarma
Sleva
 • 2x ProfiChondro JUNIOR na 4 měsíce
 • Druhé balení ProfiChondro JUNIOR se slevou 50%
 • 2x ProfiChondro Original krém
 • Ušetříte 445 Kč

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Ušetříte: 445,00 Kč tj.19.87%
1 795,00 Kč Cena se slevou: s DPH
Cena:2 240,00 Kčs DPH
1795.00

ProfiChondro JUNIOR

 • Komplexní péče o klouby a kosti dětí a dospívajících
 • Schválený již od 5 let věku
 • Navíc s omega-3, vitaminy a minerálními látkami
 • Vhodný při sportu, zátěži a růstu
 • Cucavé tablety s jahodovým aroma

UNIKÁTNÍ PÉČE O KLOUBY A KOSTI SCHVÁLENÁ PRO DOSPÍVAJÍCÍ A DĚTI JIŽ OD 5 LET

ProfiChondro Original® Junior+ omega-3 je komplexní doplněk stravy s unikátním složením aktivních látek určený pro klouby a kosti dospívajících a dětí. Pro snadné a příjemné užívání jsou cucavé tablety v ranní dóze obohaceny o jahodové aroma.

 

Ranní dávka na KLOUBY:


Složení ranní dávky ProfiChondro Original® Junior+ PRO ZDRAVÉ KLOUBY je speciálně vytvořeno pro podporu kloubů mladistvých, kteří jsou v období růstu a zároveň aktivně zatěžují svůj pohybový aparát. To klade zvýšené nároky na chrupavku, kterou je vhodné podpořit speciální kloubní výživou.

 

Večerní dávka na KOSTI:


Večerní dávka ProfiChondro Original® Junior+ je optimalizována s ohledem na podporu zdravého růstu kostí v období dospívání. Obsahuje vápník a dva klíčové vitaminy ovlivňující vstřebávání vápníku a metabolismus kostí, a sice K2 a D3. Přípravek je navíc obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega-3 s blahodárným působením nejenom na kosti a klouby, ale na celý organismus.

 


 

ProfiChondro Original krém

 

 • Pro unavené klouby, páteř a svaly
 • Uvolňuje napětí a ztuhlost
 • Relaxuje a revitalizuje po námaze
 • Originální složení s mentholem a kafrem
 • Příjemná nemastná textura
 • Vhodný pro masáž a zábal

Masážní krém pro klouby, páteř a svaly

Přírodní složení
Menthol, kafr
Hyaluronan
Boswellia
Masážní krém pro
Klouby
Páteř
Svaly


ProfiChondro Original® Krém je určený pro masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře a svalů. Má originální osvěžující složení s mentholem, kafrem, kyselinou hyaluronovou a extrakty z bylin. Díky nemastnému složení se rychle vstřebává beze zbytku. Relaxuje a osvěžuje svalstvo a klouby po zvýšené zátěži a námaze. Doporučujeme jej používat společně s doplňky stravy pro péči o klouby ProfiChondro OMEGA a ORIGINAL.

ProfiChondro® JUNIOR + omega-3, doplněk stravy
 

Složení ranní dávky (1. dóza KLOUBY): AvoVida®, Kolagen peptan®, Hořčík, Zinek, Vitamin C

Složení večerní dávky (2. dóza KOSTI): Vápník, Vitamin K2, Vitamin D3, Omega-3 (EPA, DHA)

 

UNIKÁTNÍ PÉČE PRO KLOUBY A KOSTI PRO DĚTI OD 5 LET

 

NAVÍC S OMEGA-3, VITAMINY A MINERÁLY, JAHODOVÉ AROMA

 

PŘÍPRAVEK VHODNÝ PŘI SPORTU, ZÁTĚŽI A RŮSTU

 

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY V ČR

 

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

 

ProfiChondro Junior+ je komplexní doplněk stravy s unikátním složením aktivních látek určený pro klouby a kosti dětí a dospívající mládeže od 5 let. Pro snadné a příjemné užívání jsou cucavé tablety v ranní dóze obohaceny o jahodové aroma. Výjimečnost produktu je dána bohatým složením a množstvím aktivních látek, které jsou v ranní dávce PRO ZDRAVÉ KLOUBY (AvoVida, kolagen peptan, hořčík, zinek a vitamin C) a ve večerní dávce PRO ZDRAVÉ KOSTI (vápník, vitamin K2, vitamin D3 a Omega-3). Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR.

Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original Junior+?

 

Balení na dva měsíce obsahuje:
60 cucavých tablet (1. dóza, ranní dávka na KLOUBY)
60 tobolek (2. dóza, večerní dávka na KOSTI)

 

Ranní dávka na KLOUBY:
Složení ranní dávky ProfiChondro Junior+ PRO ZDRAVÉ KLOUBY je speciálně vytvořeno pro podporu kloubů mladistvých, kteří jsou v růstu a zároveň aktivně zatěžují svůj pohybový aparát. To klade zvýšené nároky na chrupavku, kterou je vhodné podpořit speciální kloubní výživou.

 

PRO ZDRAVÉ KLOUBY (1. dóza, ranní dávka)
celkem 60 cucavých tablet
Obsah 1 tableta
AvoVida 300 mg
Kolagen peptan 50 mg
Hořčík 150 mg
Zinek 10 mg
Vitamin C 25 mg

 

AvoVida®
AvoVida je patentově chráněný přírodní extrakt z olejů avokáda a sóji vhodný pro péči o klouby. AvoVida podporuje metabolickou aktivitu chondrocytů a obnovu mezibuněčného prostoru a přispívá tak k ochraně chrupavky. AvoVida tvoří komplexní mix mnoha výživných látek důležitých pro organismus včetně vlákniny, vitaminů rozpustných v tucích, minerálů, aj. Ochranou chrupavky posiluje AvoVida integritu kloubů a je tak velmi vhodná pro všechny jedince, kteří pravidelně zatěžují svůj pohybový aparát.

 

Kolagen peptan®
Kolagen peptan je patentově chráněný bioaktivní hydrolyzovaný kolagen peptid, který tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání včetně kloubní chrupavky a kostí. Hlavní funkcí této bílkoviny je podpora pružnosti, elasticity a soudržnosti organických tkání. Je tak vhodný pro všechny mladé a aktivní jedince, kteří chtějí podpořit zdravou funkci svých kloubů. Zároveň má podpůrnou funkci také v kostech, kde tvoří obdobně jako v kloubech organickou matrix, ve které se ukládají důležité minerály. Kolagen peptan tak propojuje dvě základní funkce pojivových tkání, tj. pružnost a pevnost.

 

Hořčík
Hořčík usnadňuje řadu biologických a biochemických procesů probíhajících v těle, zejména se podílí na tvorbě energie, metabolismu bílkovin, ovlivňuje činnost svalů, nervového systému, udržuje rovnováhu minerálů, apod. Nedostatek hořčíku v těle může způsobit snížené vstřebávání vápníku, který je nezbytný pro vývoj kloubů a kostí. Hořčík ovlivňuje přesun krevního cukru do svalů a zvyšuje tak jejich výkon. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

 

Zinek
Lidský organismus potřebuje zinek k tvorbě bílkovin, a je proto nutný zejména v období dospívání. Zásadně ovlivňuje imunitní systém a podporuje hojení ran. Zinek podporuje růst kostí a tvorbu kloubní chrupavky a přispívá k jejich regeneraci. Prostřednictvím enzymů reguluje správné biochemické procesy v těle a podílí se na ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek a kostí, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Večerní dávka na KOSTI:
Večerní dávka ProfiChondro Junior+ je optimalizována s ohledem na podporu zdravého růstu kostí. Obsahuje vápník a dva klíčové vitaminy ovlivňující jeho vstřebávání a metabolismus kostí a sice K2 a D3. Přípravek je navíc obohacen o nenasycené mastné kyseliny Omega-3 s blahodárným působením nejenom na kosti a klouby, ale na celý organismus.

 

PRO ZDRAVÉ KOSTI (2. dóza, večerní dávka)
celkem 60 tobolek
Obsah 1 tobolka
Vápník 120 mg
Vitamin K2 75 µg
Vitamin D3 10 µg
Omega-3 75 mg

 

Vápník
Vápník je základním stavebním kamenem pro udržení normálního stavu našich kostí a kloubů, zodpovídá za jejich pevnost a tvrdost. Naše kosti se celý život průběžně obnovují a vápník při tom hraje klíčovou roli podporou buněk tvořících kost (osteoblasty). V období dospívání ovlivňuje celkový růst a také svalovou činnost. Lidský organismus neumí vápník vytvořit, ale přijímá jej pouze z potravy. Jeho vstřebávání ze zažívacího traktu je ovlivněno vitaminem D3, zatímco ukládání vápníku do kostí podporuje vitamin K2.

 

Vitamin K2
Vitamin K2 funguje v kombinaci s vitaminem D3 a vede k mineralizaci a dostatečné pevnosti kostí, páteře a zubů, protože ovlivňuje metabolismus vápníku a jeho ukládání. Aktivuje speciální protein, tzv. osteokalcin, který umožňuje organismu vápník využít. Patří mezi skupinu vitaminů, která je rozpustná v tucích. Je důležitý nejenom v období dospívání, ale v průběhu celého života.

 

Vitamin D3
Cholekalciferol (D3) ovlivňuje metabolismus vápníku a tím také zdravý stav kostí, kloubů a svalů. Vitamin D3 se syntetizuje převážně v kůži působením slunečních paprsků, proto zejména v období zimních měsíců jej můžeme mít nedostatek. Jeho dostatečný příjem je nezbytný především pro dospívající jedince a dále pro ženy v období menopauzy. Vitamín D3 podporuje také normální funkci imunitního systému.

 

Omega-3
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny podporují zdraví kloubů působením na specifické mediátory a enzymy. Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, zejména EPA a DHA, udržují klouby zdravé tím, že přirozeně klouby promazávají, což omezuje tření kloubů a chrání tak jejich chrupavku. Zvyšují pocit komfortu zejména při aktivním pohybu, protože podporují proudění krve končetinami a omezují tak únavu kloubů a svalů. Kromě kloubů působí Omega-3 velmi příznivě na mnoho dalších oblastí v lidském organismu (duševní zdraví, činnost mozku, krevní tlak a srdeční činnost, normální hladina tuku a cukru v krvi, imunitní systém, aj.).

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Junior+ URČEN?

 

Přípravek je schválený pro děti a dospívající mládež již od 5 let. Vzhledem k zátěži organismu v období dospívání je přípravek vhodný pro všechny jedince, kterým záleží na zdravém vývoji pohybového aparátu. Je vhodný zejména pro aktivní jedince, kteří sportují nebo jinak zatěžují své klouby a kosti. Zároveň mohou tento přípravek užívat rovněž všichni, kterým vyhovuje komplexní obsah aktivních látek, příjemný způsob užívání a excelentní snášenlivost.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Junior+ UŽÍVÁ?

 

Přípravek ProfiChondro Junior+ má unikátní dvoufázové dávkování pro nejlepší vstřebávání:

1. ráno se užívá 1 tableta z 1. dózy (ranní dávka); tabletu nechejte rozpustit v ústech
2. večer se užívá 1 tobolka ze 2. dózy (večerní dávka); tobolku doporučujeme polykat celou

Přípravek užívejte v průběhu jídla a zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučená doba užívání je 3-4 měsíce, ale může se užívat v individuálních případech i dlouhodobě. Doporučujeme užívat ProfiChondro Junior+ pravidelně dle návodu a nevynechávat ranní nebo večerní dávku.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek je schválený pro děti a dospívající mládež již od 5 let. Pokud užíváte léky na snížení cholesterolu v krvi, doporučujeme konzultovat s lékařem. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vzácně se mohou vyskytnout zažívací obtíže nebo kožní reakce. V případě jakýchkoli nejasností konzultujte svého lékaře.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Junior+ UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiChondro Junior+ obsahuje zcela výjimečnou kombinaci aktivních látek určenou pro komplexní péči o pohybový aparát. Obsah aktivních látek je rozdělen do dvou dávek (ranní a večerní dóza), aby bylo zajištěno optimální vstřebávání a působení aktivních látek. Přípravek má excelentní snášenlivost. Pro příjemný komfort užívání jsou ranní tablety obohaceny o jahodové aroma. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR.

 

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika


 

0
 

MASÁŽNÍ KRÉM PRO UNAVENÉ A NAMÁHANÉ KLOUBY, PÁTEŘ A SVALY

VHODNÝ PO ZVÝŠENÉ ZÁTĚŽI

OSVĚŽUJE A REVITALIZUJE KLOUBY

RELAXUJE SVALSTVO

 

 

Co je ProfiChondro Original® Krém, k čemu se používá a jak působí?

ProfiChondro Original® Krém je vhodný pro relaxační a uvolňující masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře a svalů. Má originální osvěžující složení mentholem, kafrem, kyselinou hyaluronovou a extrakty z eukalyptu a rozmarýnu, které při masáži podporují prokrvení pokožky. Dále obsahuje výtažky z kostivalu, kaštanů a Boswellia serrata. Lehce se roztírá a rychle vstřebává. Osvědčil se pro osvěžení pokožky v oblasti kloubů, páteře, svalů a šlach a revitalizaci po zvýšené zátěži – práci nebo sportu. Doporučujeme používat společně s doplňky stravy s doplňky stravy pro péči o klouby a chrupavku ProfiChondro OMEGA a ORIGINAL.

 

Jak se ProfiChondro Original® Krém používá?

Aplikujte přiměřené množství krému dle potřeby 1-3x denně na klouby, páteř nebo svaly a krouživými pohyby masírujte po dobu 3-5 minut. Pro lepší působení naneste vydatnější vrstvu krému večer, omotejte místo kuchyňskou fólii (s mírným tahem) a ponechejte v klidu přes noc. Ráno fólii sejměte a plochu osušte ubrouskem. Pokud by se v místě aplikace vyskytlo nezvykle silné pálení, fólií odstraňte a krém opláchněte teplou vodou.

 

Upozornění:

ProfiChondro Original® Krém nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z jeho složek. Není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nesmí se nanášet na porušenou kůži (oděrky, otevřené rány), ekzémy, sliznice a v blízkosti očí.

 

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Spotřebujte nejlépe do: viz obal výrobku.

 

Obsah:

150 ml (cca 80 aplikací)

 

Složení/Ingredients (INCI):

AQUA, GLYCERIN, METHYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL STEARATE, MENTHOL, CAMPHOR, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, EUCALYPTUS LEAF EXTRACT, PANTHENOL, ALLANTOIN, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, CARBOMER, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, SYMPHYTUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DIMETHYLSULPHONE, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT.

 

Výrobce:
PRAGOMED s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 800 111 360

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

Vánoční balíček ProfiFyto+Enzym Cena se slevou: 1 683,00 Kč
Cena:2 078,00 Kč
 • 2x ProfiFyto+Enzym na 2 měsíce
 • ​Druhé balení ProfiFyto+Enzym se slevou 50%
 • 2x ProfiFyto+Enzym+ CBD krém
 • Ušetříte 395 Kč 

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček Profi Imuno+Enzym Cena se slevou: 1 715,00 Kč
Cena:2 160,00 Kč
 • 2x Profi Imuno+Enzym na 3 měsíce
 • Druhé balení Profi Imuno+Enzym se slevou 50%
 • 2x Vitamin D 3 (90 tob.)
 • Ušetříte 445 Kč 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. Cena se slevou: 790,00 Kč
Cena:840,00 Kč
 • Silný a rychlý účinek díky unikátní kombinaci
 • Na podporu imunity a regenerace
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Velmi dobrá snášenlivost a tolerance
 • Dostupná a rozumná cena pro každého
 • Ke krátkodobému (intenzivnímu) i dlouhodobému užívání
 • Nově k dostání i v lékárnách BENU

 

Vánoční balíček ProfiChondro JUNIOR

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).