Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

Vánoční balíček ProfiChondro ORIGINAL

doplněk stravy
Vánoční balíček ProfiChondro ORIGINAL
Akce
Obrázek k výrobku 1998 - Vánoční balíček ProfiChondro ORIGINAL
Klikni pro zobrazení většího obrázku
- 18%
Akce
Dárek
Doprava zdarma
Sleva
 • 2x ProfiChondro ORIGINAL na 4 měsíce
 • Druhé balení ProfiChondro ORIGINAL se slevou 50%
 • 2x ProfiChondro ORIGINAL krém
 • Ušetříte 320 Kč 

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Ušetříte: 320,00 Kč tj.18.39%
1 420,00 Kč Cena se slevou: s DPH
Cena:1 740,00 Kčs DPH
1420.00

ProfiChondro ORIGINAL

 • Při občasných kloubních obtížích              
 • Navíc rutin + vitamin C                                           
 • Rozumná a dostupná cena                                                                              
 • Pro aktivní život a sport

Péče o klouby a chrupavku 

Glukosamin
Boswellia
Kolagen
Rutin + Vitamin C

 

Upozornění: změna barvy tobolky - NOVĚ: bílá barva

 

Doplněk stravy ProfiChondro Original RUTIN+C® představuje komplexní přípravek pro péči o klouby a chrupavku za rozumnou a dostupnou cenu. Doporučuje se zejména osobám ve středním a vyšším věku, ale i mladším sportovcům a lidem s aktivním způsobem života nebo nadměrným zatížením kloubů např. při práci nebo nadváze. Doporučuje se užívat pravidelně a dlouhodobě, nejlépe po dobu 6-12 měsíců.

 

Pro koho je přípravek ProfiChondro Original RUTIN+C® určen?

 

Doplněk stravy ProfiChondro Original RUTIN+C® má komplexní vyvážené složení pro péči o klouby, chrupavky a páteř. Je určený všem osobám s aktivním způsobem života ve středním a vyšším věku včetně sportovců a lidí s častým zatížením kloubů, např. při výkonu povolání. Je také vhodný pro péči o klouby při nadváze. 

 

Jak se ProfiChondro Original RUTIN+C® užívá?

 

Užívá se 2x denně 1 tobolka (ráno a večer) s jídlem nebo po jídle. Tobolka se dostatečně zapije vodou. 

Doporučuje se užívat pravidelně a dlouhodobě alespoň 4 měsíce, nejlépe 6-12 měsíců nebo déle. Lze užívat bez přerušení. 

 

Více informací o artróze, jak správně cvičit a bulletiny Artróza ke stažení ZDE.


 

Masážní krém pro klouby, páteř a svaly ProfiChondro Original krém

 • Pro unavené klouby, páteř a svaly
 • Uvolňuje napětí a ztuhlost
 • Relaxuje a revitalizuje po námaze
 • Originální složení s mentholem a kafrem
 • Příjemná nemastná textura
 • Vhodný pro masáž a zábal
Přírodní složení
Menthol, kafr
Hyaluronan
Boswellia
Masážní krém pro
Klouby
Páteř
Svaly


ProfiChondro Original® Krém je určený pro masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře a svalů. Má originální osvěžující složení s mentholem, kafrem, kyselinou hyaluronovou a extrakty z bylin. Díky nemastnému složení se rychle vstřebává beze zbytku. Relaxuje a osvěžuje svalstvo a klouby po zvýšené zátěži a námaze. Doporučujeme jej používat společně s doplňky stravy pro péči o klouby ProfiChondro OMEGA a ORIGINAL.


 


PÉČE O KLOUBY A CHRUPAVKU

PRO NORMÁLNÍ STAV KLOUBŮ (Boswellia serrata)

PRO SPRÁVNOU FUNKCI CHRUPAVEK (vitamin C)

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR


 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® RUTIN+C?

 

ProfiChondro Original® RUTIN+C je doplněk stravy určený pro péči o správnou funkci kloubů, chrupavek a páteře. Má originální komplexní složení, které bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR. V denní dávce (2 tobolky) obsahuje:

 

Denní dávka - 2 tobolky
Obsah 1 tobolka 2 tobolky % DRHP*
(ve 2 tob.)
Glukosamin sulfát 2KCI 750 mg 1500 mg -
Boswellia serrata 75 mg 150 mg -
Rutin 40 mg 80 mg -
Vitamin C 10 mg 20 mg 25
Kolagen (typ I) 4 mg 8 mg -

*DRHP = denní referenční hodnota příjmu, **DRHP nebyla stanovena

 

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin sulfát je zdrojem glukosaminu, který je v lidském těle výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů - stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společmě s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a pružnost.

 

Extrakt Boswellia serrata
Boswellia serrata je indický strom česky nazývaný kadidlovník pilovitý. Sušená pryskyřice kadidlovníku pilovitého byla již odedávna sbírána a využívána v tradičním léčitelství, protože přispívá k udržení normálního stavu a pružnosti kloubů. Nejvýznamnější aktivní složkou pryskyřice a jejího extraktu jsou boswellové kyseliny. Profi Chondro Original RUTIN+C obsahuje extrakt s obsahem 65 % boswellových kyselin.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Kolagen typ I
Kolagen je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy kloubních chrupavek, kostí a vaziva. Kolagen typu I, který je zastoupen ve šlachách, vazech, vazivové chrupavce, meniscích, kostech a kůži se v lidském těle vyskytuje nejhojněji.

 

Rutin
Rutin je významný rostlinný bioflavonoidní glykosid, jehož známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se i v ovoci a zelenině, červeném víně a čaji. Někdy bývá s ostatními bioflavonoidy nazýván vitamin P.

 

Složení 1 tobolky: glukosamin sulfát 2KCl (72,6 g/100 g), želatina, kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt z pryskyřice 5:1, 7,3 g/100 g), rutosid (3,9 g/100 g), vitamin C (kyselina L-askorbová 97%, 1,0 g/100 g), protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý; hovězí kolagen (0,4 g/100 g), barviva: oxid titaničitý, brilantní modř FCF.

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® RUTIN+C URČEN?

 

Přípravek ProfiChondro Original® RUTIN+C je určený pro péči o klouby, chrupavky a páteř a udržení jejich správné funkce. Doporučuje se všem osobám ve středním a vyšším věku včetně sportovců a lidí s častým zatížením kloubů např. při výkonu povolání nebo sportu. Je také vhodný pro péči o klouby při nadváze.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® RUTIN+C UŽÍVÁ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® RUTIN+C se obvykle užívá v denní dávce 1 tobolka ráno a 1 tobolka večer, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Tobolku zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Obsah tobolky lze také vysypat, smíchat s vodou a vypít. Doporučuje se užívat pravidelně a dlouhodobě alespoň 4 měsíce, nejlépe 6–12 měsíců nebo déle. Lze užívat bez přerušení-

 

Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu a má výbornou snášenlivost, proto není nutné jeho užívání přerušovat. Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako žaludeční nevolnost, plynatost, zácpa, průjem apod. Při výskytu obtíží přerušte užívání.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Neobsahuje cukr.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® RUTIN+C UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® RUTIN+C, vyvinutý ve spolupráci s odborníky ČR, má originální komplexní složení, díky kterému pečuje o klouby, chrupavky a páteř a přispívá k udržení kloubů v dobré kondici (obsahuje extrakt Boswellia serrata a vitamin C).

 

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

 

Výrobce:
PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost (120 tobolek): 124 g

 


 

0
 

MASÁŽNÍ KRÉM PRO UNAVENÉ A NAMÁHANÉ KLOUBY, PÁTEŘ A SVALY

VHODNÝ PO ZVÝŠENÉ ZÁTĚŽI

OSVĚŽUJE A REVITALIZUJE KLOUBY

RELAXUJE SVALSTVO

 

Co je ProfiChondro Original® Krém, k čemu se používá a jak působí?

ProfiChondro Original® Krém je vhodný pro relaxační a uvolňující masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře a svalů. Má originální osvěžující složení mentholem, kafrem, kyselinou hyaluronovou a extrakty z eukalyptu a rozmarýnu, které při masáži podporují prokrvení pokožky. Dále obsahuje výtažky z kostivalu, kaštanů a Boswellia serrata. Lehce se roztírá a rychle vstřebává. Osvědčil se pro osvěžení pokožky v oblasti kloubů, páteře, svalů a šlach a revitalizaci po zvýšené zátěži – práci nebo sportu. Doporučujeme používat společně s doplňky stravy s doplňky stravy pro péči o klouby a chrupavku ProfiChondro OMEGA a ORIGINAL.

 

Jak se ProfiChondro Original® Krém používá?

Aplikujte přiměřené množství krému dle potřeby 1-3x denně na klouby, páteř nebo svaly a krouživými pohyby masírujte po dobu 3-5 minut. Pro lepší působení naneste vydatnější vrstvu krému večer, omotejte místo kuchyňskou fólii (s mírným tahem) a ponechejte v klidu přes noc. Ráno fólii sejměte a plochu osušte ubrouskem. Pokud by se v místě aplikace vyskytlo nezvykle silné pálení, fólií odstraňte a krém opláchněte teplou vodou.

 

Upozornění:

ProfiChondro Original® Krém nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou z jeho složek. Není vhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Nesmí se nanášet na porušenou kůži (oděrky, otevřené rány), ekzémy, sliznice a v blízkosti očí.

 

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Spotřebujte nejlépe do: viz obal výrobku.

 

Obsah:

150 ml (cca 80 aplikací)

 

Složení/Ingredients (INCI):

AQUA, GLYCERIN, METHYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL STEARATE, MENTHOL, CAMPHOR, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, AESCULUS HIPPOCASTANUM EXTRACT, EUCALYPTUS LEAF EXTRACT, PANTHENOL, ALLANTOIN, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, CARBOMER, ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, SYMPHYTUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, PARFUM, PHENOXYETHANOL, DIMETHYLSULPHONE, ROSMARINUS OFFICINALIS EXTRACT, BOSWELLIA SERRATA EXTRACT.

 

Výrobce:
PRAGOMED s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5, Česká republika
Tel: 800 111 360

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

Vánoční balíček ProfiFyto+Enzym Cena se slevou: 1 683,00 Kč
Cena:2 078,00 Kč
 • 2x ProfiFyto+Enzym na 2 měsíce
 • ​Druhé balení ProfiFyto+Enzym se slevou 50%
 • 2x ProfiFyto+Enzym+ CBD krém
 • Ušetříte 395 Kč 

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček ProfiSLIM24 Cena se slevou: 1 415,00 Kč
Cena:1 760,00 Kč
 • 2x ProfiSLIM24 na 2 měsíce 
 • Druhé balení ProfiSLIM24 se slevou 50%
 • 2x Vitamin C 1000 mg (90 tbl.)
 • Ušetříte 345 Kč

 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • Dárek navíc - ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček Profi Imuno+Enzym Cena se slevou: 1 715,00 Kč
Cena:2 160,00 Kč
 • 2x Profi Imuno+Enzym na 3 měsíce
 • Druhé balení Profi Imuno+Enzym se slevou 50%
 • 2x Vitamin D 3 (90 tob.)
 • Ušetříte 445 Kč 

Nyní DÁREK navíc Profi Imuno+Enzym 

Exkluzivní dárek k nákupu:

 • Při nákupu 2 jakýchkoliv výhodných vánočních balíčků dle vlastního výběru
 • ZDARMA 1 balení Profi Imuno+Enzym v hodnotě 940 Kč
 • Akci můžete využít do 31.12.2022

Vánoční balíček ProfiChondro ORIGINAL

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Kód byl vložen, sleva aktivována!
Sleva platí na vybrané přípravky ProfiChondro a ProfiUro.
V ceně výhodných balíčků a akcí je již uplatněna.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).