Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

Profi Imuno+Enzym + dárek Vitamin D3 (30 tob.)

doplněk stravy
Profi Imuno+Enzym + dárek Vitamin D3 (30 tob.)
Dárek
Obrázek k výrobku 1811 - ProfiUro Infekt FORTE
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Dárek
 • Extra silný na podporu imunity (ženšen, vitamin C, curcumin, echinacea, zinek)
 • Výjimečná kombinace přírodních extraktů a enzymů
 • Při celkové, fyzické a psychické zátěži
 • Podpora odolnosti a celkové kondice
 • Obsahuje hlívu ústřičnou, betaglukany a extrakt z česneku
 • DÁREK Vitamin D3 (na 2 měsíce)
 • Nově k dostání i v BENU a Dr. Max
Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
849,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:899,00 Kčs DPH
899.00

EXTRA SILNÝ ROSTLINNÝ IMUNOKOMPLEX S ENZYMY NA PODPORU IMUNITY (ženšen, vitamin C, kurkumin, echinacea, zinek)

Přípravek Profi Imuno+Enzym® je určen pro podporu imunity nebo při zvýšené zátěži, kdy je potřeba podpořit rychlejší návrat do běžného aktivního života. Obsah tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálních látek v imunokomplexu v kombinaci se známými enzymy se vzájemně doplňují a tvoří tak jedinečný přípravek na podporu celkového zdraví. Přípravek je možné užívat 2-4 měsíce.

 

Pro koho je Profi Imuno+Enzym určen?

Doplněk stravy Profi Imuno+Enzym má zcela výjímečné komplexní složení, které tvoří kombinace osvědčených přírodních extraktů na imunitu a komplex známých a oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Přípravek je vhodný pro každého jedince na posílení imunity a podporu organismu v případě celkové fyzické a psychické zátěže.

 

Jak se Profi Imuno+Enzym užívá?

Užívání je pohodlné a jednoduché. Balení obsahuje dvě dózy (45 tobolek + 45 tablet). V 1. dóze IMUNO jsou tobolky s osvědčenými přírodními extrakty na imunitu, ve 2. dóze ENZYM jsou tablety s enzymy a rutinem. 

 

Čím je Profi Imuno+Enzym unikátní?

Profi Imuno+Enzym má zcela výjimečné komplexní složení, které tvoří kombiance osvědčených přírodních extraktů na imunitu a komplex známých a oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR a má garantované certifikované složení obsažených látek. 


Nově k dostání na e-shopu lékáren Dr. Max a BENU

     

Profi Imuno+Enzym original®doplněk stravy
 

EXTRA SILNÝ NA PODPORU IMUNITY

UNIKÁTNÍ ROSTLINNÝ IMUNOKOMPLEX S ENZYMY

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

PODPORA IMUNITY A ODOLNOSTI ORGANISMU

 

 

1. CO Profi Imuno+Enzym® OBSAHUJE?

 

Balení doplňku stravy Profi Imuno+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílnýmobsahem.

 

1. dóza, tobolky IMUNO:
1. dóza s tobolkami IMUNO tvoří vyvážený komplex tradičních rostlinnýchextraktů, vitaminů a minerálů na podporu imunity a odolnosti organismu. Tobolky IMUNO se užívají ráno během nebo po jídle a zapijí dostatečným množstvím vody. Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden užíváním 2 tobolek denně a pokračovat v dalším týdnu 1 tobolkou denně. Je možné užívat 2-4 měsíce.

 

1. dóza, IMUNO, tobolky
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách
Ženšen korejský
(5% ginsenosidů)
200 mg 400 mg
Betaglukan z kvasnic 100 mg 200 mg
Vitamin C 100 mg 200 mg
Kurkumin 100 mg 200 mg
Echinacea
(extrakt 10:1)
100 mg 200 mg
Hlíva ústřičná
(extrakt 16:1 – 18% betaglukanů,
40% polysacharidů)
100 mg 200 mg
Zinek 15 mg 30 mg
Piperin 10 mg 20 mg
Česnek
(extrakt 500:1)
2 mg 4 mg

 

 

Ženšen korejský
Ženšen (Panax ginseng) je již po staletí hojně užíván v tradiční čínské a korejské medicíně. Je znám pro své vlastnosti a účinky na lidský organismus a obsahuje látky zvané ginsenosidy. Ženšen podporuje imunitní systém a přispívá k celkové odolnosti organismu vůči únavě, fyzické a psychické zátěži. Dodává tělu vytrvalost, kondici, vitalitu a energii.

 

Betaglukan
Betaglukany patří mezi polysacharidy (složité cukry). Výborná vstřebatelnost betaglukanu je pro Evropany z kvasinek, a to především proto, že je používán v této přirozené formě při pečení chleba z kvasnic po tisíce let.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Třapatka nachová
Třapatka nachová (Echinacea purpurea) stimuluje buňky imunitního systému a podporuje celkovou odolnost organismu. Zároveň přispívá ke správné funkci dolních močových cest a podporuje normální funkci dýchacího systému. Třapatka nachová je významná tradičně užívaná rostlina z čeledi hvězdnicovitých a získávají se z ní silice, mastné kyseliny, polysacharidy a fenolické látky.

 

Hlíva ústřičná
Hlíva ústřičná je houba, která byla pro své příznivé účinky známá již před staletími v Asii. Pomáhá podporovat funkci imunitního systému a má antioxidační účinky. Obsahuje řadu vitaminů skupiny B, D, C, stopové prvky (železo, zinek, selen, jód), draslík, fosfor, sodík, bór, ale i množství důležitých proteinů, enzymy, steroly, aminokyseliny, monosacharidy či polysacharidy - mezi něž patří betaglukany.

 

Zinek
Zinek v kombinaci s dalšími minerály přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, zraku a pokožky. Nejvíce jako prvek je zastoupen ve svalech, kostech a játrech. Prostřednictvím enzymů reguluje některé biochemické procesy v těle, podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidativním stresem a podporuje normální funkci imunitního systému.

 

Kurkumin
Kurkumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Extrakt kurkumin mimo jiné přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů. Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním východním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se říká indický šafrán.

 

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu kurkuminu, protože významně podporuje jeho vstřebávání a využití v těle.

 

Česnek
Česnek je znám jako významný antioxidant s obsahem těkavých olejů, silic, selenu a vitaminů A, B, C a E a přispívá k přirozené obranyschopnosti a podpoře imunitního systému. Příznivě také působí na srdce a cévy a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Zároveň přispívá k normální činnosti jater a cévní soustavy.

 

2. dóza, enterosolventní tablety ENZYM:


2. dóza obsahuje enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem proteolytických enzymů a rutinem. Tablety ENZYM se užívají celé a vždy nalačno, tedy minimálně 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle a zapijí se větším množstvím vody (200–250 ml).

 

Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a mají katalytickou funkci – zahajují většinu biochemických procesů a značně zvyšují jejich rychlost. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Proteolytické enzymy pomáhají v organismu rozkládat a štěpit bílkoviny. Účastní se v těle například trávení, procesů látkové výměny, odstraňování starých a nepotřebných buněk a tkání a procesů hojení a regenerace.

 

Enterosolventní (ve střevě rozpustný) obal tablety zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpouští až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů.

 

2. dóza, ENZYM, tablety
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách
Bromelain
(2400 GDU/g)
200 mg 400 mg
Papain
(6000 PU/mg)
134 mg 268 mg
Rutin 100 mg 200 mg
Trypsin Chymotrypsin mix
(trypsin 2000 USP U/mg,
chymotrypsin 400 USP U/mg)
5 mg 10 mg

 

Bromelain, papain, trypsin a chymotrypsin
Bromelain je enzym získávaný ze stonků ananasu, papain se extrahuje z tropického ovoce papáji. Trypsin a chymotrypsin patří mezi trávicí enzymy. Společně se tyto přírodní enzymy řadí mezi enzymy proteolytické, které pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

 

Rutin
Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid. Jeho známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se také v ovoci a zelenině, např. citrusech, cibuli, jablkách, zeleném a černém čaji a červeném víně.

 

Složení 1 tobolky IMUNO (1. dóza, ranní dávka): nosič (sójový olej), korejský ženšen 200 mg (Panax ginseng, extrakt z kořene standardizovaný na obsah ginsenosidů 5 %), zahušťovadlo (hydroxypropylester škrobu), zvhlčující látka (glycerol), betaglukan z kvasnic 100 mg, L-askorbát vápenatý (vitamin C 100 mg, 125 % RHP**), kurkuma dlouhá 106 mg (Curcuma longa, extrakt z kořene standardizovaný na obsah kurkuminu 95 %), třapatka nachová 100 mg (Echinacea purpurea, extrakt 10:1 z nadzemní části byliny), hlíva ústřičná 100 mg (Pleurotus ostreatus, extrakt 16:1, obsah betaglukanu 18 %, polysacharidů 40 %), želírující látka (karagenan), voda, oxid zinečnatý (zinek 15 mg, 150 % RHP**), stabilizátor (lecitiny), pepřovník černý 10,5 mg (Piper nigrum, extrakt 50:1 z plodů, obsah piperinu 95 %), barvivo (oxidy železta), česnekový olej 2 mg (extrakt 500:1 z česneku setého Allium sativum).

 

Složení 1 tablety ENZYM (2. dóza, večerní dávka): plnidla (hydrogenfosforečnan vápenatý bezvodý, mikrokrystalická celulosa, hydroxypropylmethylcelulosa), bromelain (2400 GDU/g) 200 mg, papain (6000 PU/mg) 134 mg, rutin 100 mg, stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulosy), potahová látka (leštící látky ethylcelulosa, polyvinylalkohol a alginan sodný, protispékavá látka talek, zvlhčující látka polyethylenglykol, stabilizátor hydroxid amonný, triglyceridy, emulgátory mastné kyseliny a polysorbát 80), protispékavé látky (mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý koloidní), trypsin/chymotrypsin (trypsin 2000USP/mg, chymotrypsinv 400 USP U/mg) 5 mg.

 

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK Profi Imuno+Enzym® URČEN?

 

Přípravek Profi Imuno+Enzym® je určen pro podporu imunity nebo při zvýšené zátěži, kdy je potřeba podpořit rychlejší návrat do běžného aktivního života. Obsah tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v imunokomlexu v kombinaci se známými enzymy se vzájemně doplňují a tvoří tak jedinečný přípravek na podporu celkového zdraví. Přípravek je možné užívat 2-4 měsíce.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK Profi Imuno+Enzym® UŽÍVÁ?

 

Balení doplňku stravy Profi Imuno+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.
IMUNO 1 tobolka 1x denně (1. dóza). Tobolku užívejte nejlépe během jídla. Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden dávkováním 2 tobolky 1x denně, následně v dalších týdnech pokračovat v dávkování 1 tobolka 1x denně.
ENZYM 1 tableta 1x večer (2. dóza) se užívá vždy nalačno, nejlépe 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle.

 

Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden dávkováním 2 tablety 1x denně, následně v dalších týdnech pokračovat v dávkování 1 tableta 1x denně.
Tobolky i tablety se polykají celé, nerozkousané a zapijí se větším množstvím vody (cca 200–250 ml).

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE Profi Imuno+Enzym® UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek Profi Imuno+Enzym® díky unikátní kombinaci tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů a známých enzymů, které se vzájemně doplňují, tvoří jedinečný přípravek pro podporu aktivního života i celkového zdraví. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR a má garantované certifikované složení obsažených látek.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost:
1. dóza, IMUNO, 45 tobolek: 82,8 g
2. dóza, ENZYM, 45 tablet: 45,8 g

Přípravek jsem začala používat v době rekovalescence. Měla jsem před tím vysoké horečky, CRP přes 100 a přetrvávala slabost, únava a pocení. Po deseti dnech užívání Profi Imuno+Enzym se mi začala vracet síla i rychlá mysl. Využívala jsem celé balení - první týden po dvou kapslích a tabletách a pak už po jedné - tak jak popisuje příbalový leták. Dávka 45 tablet a kapslí pro mne byla tak akorát, protože na mne působí po delší době tak, že už nepotřebuji tolik spánku a mám hodně energie. Přípravek chválím, koupila jsem ho i mým dospělým dětem na Vánoce, kdyby na sobě cítily přicházející obtíže.

 

Paní Sylva, Vsetín

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

S Vaším výrobkem Profi Imuno+Enzym jsem byla velmi spokojena. Za celou dobu užívání jsem neměla obtíže a to ani po dobrání Vašeho přípravku. Trávení se mi také zlepšilo. Tento výrobek bych vřele doporučila všem, kteří potřebují podpořit imunitu v náročném období a také těm, kteří mají problémy se zažíváním.

 

S pozdravem Jarmila Č., Ostrava

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

 

V průběhu roku 2022 jsem užívala dvě balení Profi Imuno+Enzym. Nevím co by se dělo bez užívání tohoto přípravku, ale musím konstatovat, že můj zdravotní stav je s ohledem na věk (78) v pořádku. Žádnou infekcí jsem netrpěla.

 

Paní I. Dierzé

(doručeno e-mailem, leden 2023, zveřejněno se souhlasem zákaznice)

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiChondro KOLAGEN+HA 500 ml (2-4 týdny) Cena se slevou: 659,00 Kč
Cena:709,00 Kč
 • Pro péči o klouby a chrupavku
 • Příjemná jablečná příchuť a pohodlné dávkování v tekuté formě
 • Vysoký obsah kolagenních peptidů
 • Kolagen typu II, chondroitin sulfát
 • Kyselina hyaluronová (HA)
ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce) Cena se slevou: 829,00 Kč
Cena:879,00 Kč
 • Dlouhodobá péče o močový měchýř (4-6 měsíců)
 • Pečuje o komfort močových cest a močení
 • Obsahuje třapatku a zlatobýl pro správnou funkci močové soustavy
 • Jedinečné dvoufázové dávkování za příznivou cenu (13 Kč/den)
 • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR
ProfiChondro JUNIOR 60tbl.+60tob. (2 měsíce) Cena se slevou: 899,00 Kč
Cena:949,00 Kč
 • Komplexní péče o klouby a kosti dětí a dospívajících
 • Schválený již od 5 let věku
 • Navíc s omega-3, vitaminy a minerálními látkami
 • Vhodný při sportu, zátěži a růstu
 • Cucavé tablety s jahodovým aroma
 • Nově k dostání i v BENU a Dr. MAX

Profi Imuno+Enzym + dárek Vitamin D3 (30 tob.)

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).