Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

20% sleva ProfiFyto+Enzym+Profi Imuno+Enzym

doplněk stravy
20% sleva ProfiFyto+Enzym+Profi Imuno+Enzym
Tip
Obrázek k výrobku 2060 - 20% sleva ProfiFyto+Enzym+Profi Imuno+Enzym
Klikni pro zobrazení většího obrázku
- 20%
Tip
Akce
Sleva

1x ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. 

 • Pro rychlejší regeneraci pro operacích a úrazech
 • Rychlý nástup účinku
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Velmi dobrá snášenlivost a tolerance

1x Profi Imuno+Enzym 45 tob.+45 tbl.

 • Na posílení imunity a odolnosti 
 • Rostlinné extrakty: betaglukan, hlíva ústřičná, echinacea, zinek, curcumin
 • Účinné enzymy: bromelain, papain, trypsin, chymotrypsin + rutin
Ušetříte: 340,00 Kč tj.20.02%
1 358,00 Kč Cena se slevou: s DPH
Cena:1 698,00 Kčs DPH
1358.00

ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl.

Špičkový doplněk stravy Profi Fyto+Enzym® je výjimečný enzymatický přípravek se silným a rychlým účinkem díky unikátní kombinaci oblíbených enzymů s přírodními extrakty a zároveň dobrou snášenlivostí za rozumnou cenu.

Enzymy s rostlinnými extrakty

Boswellia
Curcumin
Salicin
Aescin
Papain
Bromelain
Trypsin
Rutin

 

Nové složení a ENTEROSOLVENTNÍ obal tablet ENZYM
 

ENTEROSOLVENTNÍ (ve střevě rozpustný) obal tablet ENZYM (2. dóza doplňku stravy Profi Fyto+Enzym®zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpustí až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů. Tablety se polykají celé a zapijí se větším množstvím (200-250 ml) vody.
 
Vylepšili jsme složení enzymů v tabletách ENZYM. Jsou nyní menší a lépe se polykají, přičemž aktivita enzymů zůstala stejná nebo dokonce vyšší než v původní formuli.

Užívání Profi Fyto+Enzym®

Užívání doplňku stravy Profi Fyto+Enzym® je pohodlné a jednoduché. Balení obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. 1. dóza FYTO obsahuje tmavě zelené tobolky, 2. dóza ENZYM obsahuje světle zelené tablety. Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM.

Tablety ENZYM se užívají nalačno a zapijí se velkou sklenicí vody (200-250 ml). Tobolky FYTO se užívají vždy s jídlem nebo po jídle.
 
Intenzivní (krátkodobé) užívání                Dlouhodobé užívání
                 
 
V určitých situacích je vhodné do organismu doplňovat enzymy z přírodních zdrojů ve formě doplňků stravy. 
 
Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a jsou nezbytné pro jejich fungování. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou nepostradatelné např. při trávení a získávání energie z potravy, u procesů látkové výměny a energetického metabolismu. Pomáhají také rozkládat a odstraňovat staré a nepotřebné buňky a účastní se procesů hojení a regenerace tkání. 
 
Papain, bromelain, trypsin a chymostrypsin patří mezi proteolytické enzymy, které v těle pomáhají štěpit bílkoviny. Trypsin a chymotrypsin jsou trávicí enzymy. Bromelain se získává ze stonků ananasu. Papain, extrahovaný z plodů papáji, je známý tím, že dobře rozkládá bílkovinu fibrin.

 

Profi Imuno+Enzym 45 tob.+ 45 tbl.

EXTRA SILNÝ ROSTLINNÝ IMUNOKOMPLEX S ENZYMY NA PODPORU IMUNITY (ženšen, vitamin C, kurkumin, echinacea, zinek)

Přípravek Profi Imuno+Enzym® je určen pro podporu imunity nebo při zvýšené zátěži, kdy je potřeba podpořit rychlejší návrat do běžného aktivního života. Obsah tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálních látek v imunokomplexu v kombinaci se známými enzymy se vzájemně doplňují a tvoří tak jedinečný přípravek na podporu celkového zdraví. Přípravek je možné užívat 2-4 měsíce.

 

Pro koho je Profi Imuno+Enzym určen?

Doplněk stravy Profi Imuno+Enzym má zcela výjímečné komplexní složení, které tvoří kombinace osvědčených přírodních extraktů na imunitu a komplex známých a oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Přípravek je vhodný pro každého jedince na posílení imunity a podporu organismu v případě celkové fyzické a psychické zátěže.

 

Jak se Profi Imuno+Enzym užívá?

Užívání je pohodlné a jednoduché. Balení obsahuje dvě dózy (45 tobolek + 45 tablet). V 1. dóze IMUNO jsou tobolky s osvědčenými přírodními extrakty na imunitu, ve 2. dóze ENZYM jsou tablety s enzymy a rutinem. 

 

Čím je Profi Imuno+Enzym unikátní?

Profi Imuno+Enzym má zcela výjimečné komplexní složení, které tvoří kombiance osvědčených přírodních extraktů na imunitu a komplex známých a oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR a má garantované certifikované složení obsažených látek.  

NOVÁ GENERACE KOMPLEXNÍHO ENZYMATICKÉHO PŘÍPRAVKU

ORIGINÁLNÍ KOMBINACE ENZYMŮ S ROSTLINNÝMI EXTRAKTY

NOVĚ: ENTEROSOLVENTNÍ TABLETY ENZYM

DOPLŇUJE DO ORGANISMU ENZYMY Z PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

PODPORUJE NORMÁLNÍ STAV KLOUBŮ (Boswellia, curcumin, salicin, aescin) A SVALŮ (salicin)

PODPORUJE MIKROCIRKULACI KRVE A PŮSOBÍ JAKO ANTIOXIDANT (jírovec maďal – aescin)

PODPORUJE FUNKCI JATER A USNADŇUJE TRÁVENÍ (curcumin)

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

 


Využití enzymů a vybraných rostlinných extraktů je vhodné zejména v chirurgii, ortopedii, urologii, gynekologii, plastické chirurgii, korektivní dermatologii, stomatologii a jiných oborech.


 

1. CO Profi Fyto+Enzym® OBSAHUJE?

 

Balení doplňku stravy Profi Fyto+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.

 

1. dóza FYTO (se zelenou etiketou) obsahuje tobolky s komplexem rostlinných extraktů. Tobolky FYTO se užívají vždy s jídlem.

 

2. dóza ENZYM (s červenou etiketou) obsahuje enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem enzymů a rutinem. Tablety se užívají vždy nalačno, tedy alespoň 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle a polykají se celé.

 

Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM.

 

1. dóza, tobolky FYTO:


1. dóza obsahuje extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 300 mg s 65% obsahem boswellových kyselin, želatina, extrakt z kůry vrby bílé (Salix alba L.) 100 mg s 25% obsahem salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) 50 mg s 20% obsahem obsahem aescinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) 27 mg s 95% obsahem curcuminu, plnidlo: fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů, regulátor kyselosti: kyselina octová.

 

1. dóza, FYTO, tobolky
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách ve 3 tobolkách
Boswellia 300 mg 600 mg 900 mg
Curcumin 25 mg 50 mg 75 mg
Salicin 25 mg 50 mg 75 mg
Aescin 10 mg 20 mg 30 mg

 

Extrakt Boswellia serrata
Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý je strom nazývaný také indické kadidlo. Pryskyřice stromu byla již odedávna používána v ajurvédě, tradičním indickém léčitelství. Extrakt z pryskyřice s vysokým obsahem boswellových kyselin má příznivý vliv na správný stav a pružnost kloubů, funkci srdce, dýchacího a trávicího systému.

 

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru, pochází z jižní Asie a přezdívá se mu indický šafrán. Používá se v tradičním indickém léčitelství ajurvédě, ale také jako známé koření a žluté barvivo kurkuma. Extrakt curcumin přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů. Také podporuje správnou funkci jater a trávení (podporuje produkci trávicích šťáv a usnadňuje trávení a zažívání).

 

Salicin
Salicin tvoří aktivní složku kůry vrby bílé (Salix alba) a je velmi podobný kyselině acetylsalicylové, která byla právě z kůry vrby poprvé extrahována. Vrba bílá přispívá ke správné funkci svalů a kloubů a podporuje relaxaci a celkovou psychickou a fyzickou pohodu.

 

Jírovec maďal (Aesculus hippocastanum L.)
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu podporuje cirkulaci krve a správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Přispívá k udržení správné funkce kloubů a působí jako antioxidant.

 

 

2. dóza, enterosolventní tablety ENZYM:


2. dóza obsahuje enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem proteolytických enzymů a rutinem. Tablety ENZYM se užívají celé a vždy nalačno, tedy minimálně 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle a zapijí se větším množstvím vody (200–250 ml).


Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a mají katalytickou funkci – zahajují většinu biochemických procesů a značně zvyšují jejich rychlost. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Proteolytické enzymy pomáhají v organismu rozkládat a štěpit bílkoviny. Účastní se v těle například trávení, procesů látkové výměny, odstraňování starých a nepotřebných buněk a tkání a procesů regenerace.


Enterosolventní (ve střevě rozpustný) obal tablety zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpouští až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů.

 

2. dóza, ENZYM, tablety
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách ve 3 tabletách
Bromelain
(2400 GDU/g)
200 mg 400 mg 600 mg
Papain
(6000 PU/mg)
134 mg 268 mg 402 mg
Rutin 100 mg 200 mg 300 mg
Trypsin Chymotry-psin mix
(trypsin 2000 USP U/mg,
chymotrypsin 400 USPU/mg)
5 mg 10 mg 15 mg

 

 

Bromelain, papain, trypsin a chymotrypsin
Bromelain je enzym získávaný ze stonků ananasu, papain se extrahuje z tropického ovoce papáji. Trypsin a chymotrypsin patří mezi trávicí enzymy. Společně se tyto přírodní enzymy řadí mezi enzymy proteolytické, které pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

 

Rutin
Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid. Jeho známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se také v ovoci a zelenině, např. citrusech, cibuli, jablkách, zeleném a černém čaji a červeném víně.

 

 

Složení 1 tobolky FYTO (1. dóza): extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 300 mg s 65% obsahem boswellových kyselin, želatina, extrakt z kůry vrby bílé (Salix Alba L.) 100 mg s 25% obsahem salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) 50 mg s 20% obsahem aescinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) 27 mg s 95% obsahem curcuminu, plnidlo: fosforečnan vápenatý, protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylinů, regulátor kyselosti: kyselina octová.

 

Složení 1 tablety ENZYM (2. dóza): plnidla (hydrogenfosforečnan vápenatý bezvodý, mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylmethylcelulóza), bromelain (2400 GDU/g), papain (6000 PU/mg), rutin, stabilizátor (kroskarmelóza sodná sůl), protispékavé látky (stearin, stearan hořečnatý, oxid křemičitý koloidní), trypsin chymotrypsin mix (trypsin 2000 USP U/mg, chymotrypsin 400 USP U/mg); potah tablety: (lešticí látky: ethylcelulóza, polyvinylalkohol částečně hydrogenovaný, alginát sodný; protispékavá látka: talek; zvlhčující látka: makrogol/polyethylenglykol; stabilizátor: hydroxid amonný; triglyceridy se středně dlouhým řetězcem; emulgátory: kyselina olejová, polysorbát 80, čištěná kyselina stearová).

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® URČEN?

 

V určitých situacích je vhodné do organismu dodávat enzymy ve formě doplňků stravy z přírodních zdrojů. Doplněk stravy Profi Fyto+Enzym® představuje novou generaci enzymatického přípravku, který unikátně kombinuje enzymy s vybranými rostlinnými extrakty, které užívání enzymů vhodně doplňují. Pro rychlejší a hladší návrat do běžných životních aktivit a činností.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® UŽÍVÁ?

 

Balení doplňku stravy Profi Fyto+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem. 1. dóza FYTO (se zelenou etiketou) obsahuje tobolky, 2. dóza ENZYM (s červenou etiketou) obsahuje enterosolventní tablety ENZYM. Tobolky FYTO se užívají v kombinaci s tabletami ENZYM.

 

Tobolky FYTO se užívají vždy s jídlem. Tablety enzym se užívají vždy nalačno, tedy 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle. Tablety i tobolky se polykají celé, nerozkousané a zapijí se větším množstvím vody (cca 200–250 ml).

 

Krátkodobé (intenzivní) užívání:


Při krátkodobém (intenzivním) užívání se užívá 3× denně 1 tobolka FYTO (1. dóza) s jídlem a 3× denně 1 tableta ENZYM (2. dóza) nalačno. Krátkodobé užívání se doporučuje dodržet po dobu 2–4 týdnů nebo dle doporučení či potřeby.Po dokončení krátkodobého (intenzivního) užívání se doporučuje ještě několik dalších týdnů užívat Profi Fyto+Enzym® v režimu dlouhodobého užívání (po dobu 2–4 měsíců), viz níže.

 

Krátkodobé (intenzivní) užívání
2–4 týdny ráno poledne večer
Tableta ENZYM
(nalačno)
1 1 1
Tobolka FYTO
(s jídlem)
1 1 1

 

 

Dlouhodobé užívání:


Při dlouhodobém užívání se užívá 2× denně 1 tobolka FYTO (1. dóza) s jídlem a 2× denně 1 tableta ENZYM (2. dóza) nalačno po dobu 2–4 měsíců nebo dle potřeby déle.V režimu dlouhodobého užívání můžete začít užívat Profi Fyto+Enzym® dle doporučení ihned nebo po ukončení krátkodobého (intenzivního) užívání (první 2–4 týdny užívání).

 

Dlouhodobé užívání
2–4 měsíce ráno poledne večer
Tableta ENZYM
(nalačno)
1 0 1
Tobolka FYTO
(s jídlem)
1 0 1

 

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Pokud užíváte Profi Fyto+Enzym® a máte plánovanou operaci, upozorněte na to lékaře.

 

Přípravek je obvykle velmi dobře snášen. Ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence, barvy a zápachu stolice. Vzácně se mohou vyskytnout, podobně jako u všech rostlinných přípravků, obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost, tlak v nadbřišku anebo alergická reakce na některou složku přípravku, která se může projevit vyrážkou nebo svěděním. V takovém případě přerušte užívání přípravku. V případě horší snášenlivosti nebo alergie na obsah jedné dózy můžete pokračovat v užívání obsahu druhé dózy samostatně.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK Profi Fyto+Enzym® UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek Profi Fyto+Enzym® byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky ČR a představuje novou generaci enzymatického doplňku stravy díky unikátní kombinaci vybraných rostlinných extraktů s komplexem enzymů. V určitých situacích, kdy je to žádoucí, doplňuje do organismu přírodní enzymy. Rostlinné extrakty obsažené ve fytokomplexu tobolek FYTO užívání enzymů vhodně doplňují.

 

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s. r. o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5, Česká republika

 

Hmotnost:
1. dóza, FYTO, 60 tobolek: 37,5 g
2. dóza, ENZYM, 60 tablet: 64 g


 

Profi Imuno+Enzym original®doplněk stravy
 

EXTRA SILNÝ NA PODPORU IMUNITY

UNIKÁTNÍ ROSTLINNÝ IMUNOKOMPLEX S ENZYMY

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

PODPORA IMUNITY A ODOLNOSTI ORGANISMU

 

 

1. CO Profi Imuno+Enzym® OBSAHUJE?

 

Balení doplňku stravy Profi Imuno+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílnýmobsahem.

 

1. dóza, tobolky IMUNO:
1. dóza s tobolkami IMUNO tvoří vyvážený komplex tradičních rostlinnýchextraktů, vitaminů a minerálů na podporu imunity a odolnosti organismu. Tobolky IMUNO se užívají ráno během nebo po jídle a zapijí dostatečným množstvím vody. Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden užíváním 2 tobolek denně a pokračovat v dalším týdnu 1 tobolkou denně. Je možné užívat 2-4 měsíce.

 

1. dóza, IMUNO, tobolky
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách
Ženšen korejský
(5% ginsenosidů)
200 mg 400 mg
Betaglukan z kvasnic 100 mg 200 mg
Vitamin C 100 mg 200 mg
Kurkumin 100 mg 200 mg
Echinacea
(extrakt 10:1)
100 mg 200 mg
Hlíva ústřičná
(extrakt 16:1 – 18% betaglukanů,
40% polysacharidů)
100 mg 200 mg
Zinek 15 mg 30 mg
Piperin 10 mg 20 mg
Česnek
(extrakt 500:1)
2 mg 4 mg

 

 

Ženšen korejský
Ženšen (Panax ginseng) je již po staletí hojně užíván v tradiční čínské a korejské medicíně. Je znám pro své vlastnosti a účinky na lidský organismus a obsahuje látky zvané ginsenosidy. Ženšen podporuje imunitní systém a přispívá k celkové odolnosti organismu vůči únavě, fyzické a psychické zátěži. Dodává tělu vytrvalost, kondici, vitalitu a energii.

 

Betaglukan
Betaglukany patří mezi polysacharidy (složité cukry). Výborná vstřebatelnost betaglukanu je pro Evropany z kvasinek, a to především proto, že je používán v této přirozené formě při pečení chleba z kvasnic po tisíce let.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Třapatka nachová
Třapatka nachová (Echinacea purpurea) stimuluje buňky imunitního systému a podporuje celkovou odolnost organismu. Zároveň přispívá ke správné funkci dolních močových cest a podporuje normální funkci dýchacího systému. Třapatka nachová je významná tradičně užívaná rostlina z čeledi hvězdnicovitých a získávají se z ní silice, mastné kyseliny, polysacharidy a fenolické látky.

 

Hlíva ústřičná
Hlíva ústřičná je houba, která byla pro své příznivé účinky známá již před staletími v Asii. Pomáhá podporovat funkci imunitního systému a má antioxidační účinky. Obsahuje řadu vitaminů skupiny B, D, C, stopové prvky (železo, zinek, selen, jód), draslík, fosfor, sodík, bór, ale i množství důležitých proteinů, enzymy, steroly, aminokyseliny, monosacharidy či polysacharidy - mezi něž patří betaglukany.

 

Zinek
Zinek v kombinaci s dalšími minerály přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, zraku a pokožky. Nejvíce jako prvek je zastoupen ve svalech, kostech a játrech. Prostřednictvím enzymů reguluje některé biochemické procesy v těle, podílí se na procesu dělení buněk a jejich ochraně před oxidativním stresem a podporuje normální funkci imunitního systému.

 

Kurkumin
Kurkumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Extrakt kurkumin mimo jiné přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů. Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním východním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se říká indický šafrán.

 

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu kurkuminu, protože významně podporuje jeho vstřebávání a využití v těle.

 

Česnek
Česnek je znám jako významný antioxidant s obsahem těkavých olejů, silic, selenu a vitaminů A, B, C a E a přispívá k přirozené obranyschopnosti a podpoře imunitního systému. Příznivě také působí na srdce a cévy a pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu a tuků v krvi. Zároveň přispívá k normální činnosti jater a cévní soustavy.

 

2. dóza, enterosolventní tablety ENZYM:


2. dóza obsahuje enterosolventní (ve střevě rozpustné) tablety ENZYM s komplexem proteolytických enzymů a rutinem. Tablety ENZYM se užívají celé a vždy nalačno, tedy minimálně 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle a zapijí se větším množstvím vody (200–250 ml).

 

Enzymy jsou látky bílkovinné povahy, které se přirozeně vyskytují ve všech živých organismech a mají katalytickou funkci – zahajují většinu biochemických procesů a značně zvyšují jejich rychlost. V lidském těle se nacházejí tisíce enzymů, které jsou pro jeho fungování nezbytné. Proteolytické enzymy pomáhají v organismu rozkládat a štěpit bílkoviny. Účastní se v těle například trávení, procesů látkové výměny, odstraňování starých a nepotřebných buněk a tkání a procesů hojení a regenerace.

 

Enterosolventní (ve střevě rozpustný) obal tablety zajišťuje ochranu obsažených enzymů před inaktivací v kyselém prostředí žaludku. Obal tablety se rozpouští až v mírně zásaditém prostředí tenkého střeva, kde uvolňuje svůj obsah. Je tak zajištěna maximální aktivita enzymů.

 

2. dóza, ENZYM, tablety
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách
Bromelain
(2400 GDU/g)
200 mg 400 mg
Papain
(6000 PU/mg)
134 mg 268 mg
Rutin 100 mg 200 mg
Trypsin Chymotrypsin mix
(trypsin 2000 USP U/mg,
chymotrypsin 400 USP U/mg)
5 mg 10 mg

 

Bromelain, papain, trypsin a chymotrypsin
Bromelain je enzym získávaný ze stonků ananasu, papain se extrahuje z tropického ovoce papáji. Trypsin a chymotrypsin patří mezi trávicí enzymy. Společně se tyto přírodní enzymy řadí mezi enzymy proteolytické, které pomáhají v organismu štěpit bílkoviny.

 

Rutin
Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid. Jeho známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se také v ovoci a zelenině, např. citrusech, cibuli, jablkách, zeleném a černém čaji a červeném víně.

 

Složení 1 tobolky IMUNO (1. dóza, ranní dávka): nosič (sójový olej), korejský ženšen 200 mg (Panax ginseng, extrakt z kořene standardizovaný na obsah ginsenosidů 5 %), zahušťovadlo (hydroxypropylester škrobu), zvhlčující látka (glycerol), betaglukan z kvasnic 100 mg, L-askorbát vápenatý (vitamin C 100 mg, 125 % RHP**), kurkuma dlouhá 106 mg (Curcuma longa, extrakt z kořene standardizovaný na obsah kurkuminu 95 %), třapatka nachová 100 mg (Echinacea purpurea, extrakt 10:1 z nadzemní části byliny), hlíva ústřičná 100 mg (Pleurotus ostreatus, extrakt 16:1, obsah betaglukanu 18 %, polysacharidů 40 %), želírující látka (karagenan), voda, oxid zinečnatý (zinek 15 mg, 150 % RHP**), stabilizátor (lecitiny), pepřovník černý 10,5 mg (Piper nigrum, extrakt 50:1 z plodů, obsah piperinu 95 %), barvivo (oxidy železta), česnekový olej 2 mg (extrakt 500:1 z česneku setého Allium sativum).

 

Složení 1 tablety ENZYM (2. dóza, večerní dávka): plnidla (hydrogenfosforečnan vápenatý bezvodý, mikrokrystalická celulosa, hydroxypropylmethylcelulosa), bromelain (2400 GDU/g) 200 mg, papain (6000 PU/mg) 134 mg, rutin 100 mg, stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulosy), potahová látka (leštící látky ethylcelulosa, polyvinylalkohol a alginan sodný, protispékavá látka talek, zvlhčující látka polyethylenglykol, stabilizátor hydroxid amonný, triglyceridy, emulgátory mastné kyseliny a polysorbát 80), protispékavé látky (mastné kyseliny, hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý koloidní), trypsin/chymotrypsin (trypsin 2000USP/mg, chymotrypsinv 400 USP U/mg) 5 mg.

 

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK Profi Imuno+Enzym® URČEN?

 

Přípravek Profi Imuno+Enzym® je určen pro podporu imunity nebo při zvýšené zátěži, kdy je potřeba podpořit rychlejší návrat do běžného aktivního života. Obsah tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v imunokomlexu v kombinaci se známými enzymy se vzájemně doplňují a tvoří tak jedinečný přípravek na podporu celkového zdraví. Přípravek je možné užívat 2-4 měsíce.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK Profi Imuno+Enzym® UŽÍVÁ?

 

Balení doplňku stravy Profi Imuno+Enzym® obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem.
IMUNO 1 tobolka 1x denně (1. dóza). Tobolku užívejte nejlépe během jídla. Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden dávkováním 2 tobolky 1x denně, následně v dalších týdnech pokračovat v dávkování 1 tobolka 1x denně.
ENZYM 1 tableta 1x večer (2. dóza) se užívá vždy nalačno, nejlépe 30 minut před jídlem nebo alespoň 2 hodiny po jídle.

 

Pro maximální podporu imunity doporučujeme zahájit první týden dávkováním 2 tablety 1x denně, následně v dalších týdnech pokračovat v dávkování 1 tableta 1x denně.
Tobolky i tablety se polykají celé, nerozkousané a zapijí se větším množstvím vody (cca 200–250 ml).

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE Profi Imuno+Enzym® UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek Profi Imuno+Enzym® díky unikátní kombinaci tradičních rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů a známých enzymů, které se vzájemně doplňují, tvoří jedinečný přípravek pro podporu aktivního života i celkového zdraví. Přípravek byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR a má garantované certifikované složení obsažených látek.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost:
1. dóza, IMUNO, 45 tobolek: 82,8 g
2. dóza, ENZYM, 45 tablet: 45,8 g

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

Výhodný vánoční balíček ProfiChondro FORTE Cena se slevou: 2 498,00 Kč
Cena:2 997,00 Kč
 • 3x ProfiChondro FORTE 180 tbl. na 6 měsíců
 • Třetí balení se slevou 50 %
 • Ušetříte 499 Kč
Výhodný vánoční balíček ProfiSLIM24 Cena se slevou: 1 748,00 Kč
Cena:2 097,00 Kč
 • 3x ProfiSLIM 24 120 tob. na 3 měsíce 
 • Třetí balení se slevou 50%
 • Ušetříte 349 Kč
Výhodný vánoční balíček ProfiChondro OMEGA Cena se slevou: 2 073,00 Kč
Cena:2 487,00 Kč
 • 3x ProfiChondro OMEGA 120+60 tob. na 6 měsíců
 • Třetí balení se slevou 50%
 • Ušetříte 414 Kč

20% sleva ProfiFyto+Enzym+Profi Imuno+Enzym

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).