Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce)

doplněk stravy
ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce)
Katalogové číslo: 6
Obrázek k výrobku 1802 - ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce)
Klikni pro zobrazení většího obrázku
 • Dlouhodobá péče o močový měchýř (4-6 měsíců)
 • Pečuje o komfort močových cest a močení
 • Obsahuje třapatku a zlatobýl pro správnou funkci močové soustavy
 • Jedinečné dvoufázové dávkování za příznivou cenu (13 Kč/den)
 • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky ČR
Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
790,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:840,00 Kčs DPH
840.00

Unikátní složení rostlinného původu

Rostlinné extrakty (heřmánek, třapatka, zlatobýl)
Vitaminy (C, A, D, E) a rutin
Extrakt z brusinek CystiCran®
D- manóza

 

Přípravek ProfiUro Infekt CHRONIC byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR. Jedná se o zcela inovativní a moderní přípravek s unikátním složením látek převážně rostlinného původu, které pečují o močový systém, mají příznivé účinky na močové ústrojí a přispívají ke dlouhodobému komfortu močových cest a močení. Přípravek má originální dvoufázové dávkování.

 

Pro koho je ProfiUro Infekt CHRONIC určen?

Díky originálnímu složení převážně rostlinného původu (třapatka, zlatobýl) a dvoufázovému dávkování pečuje doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC o dlouhodobý komfort močení, podporuje normální stav močového měchýře a přispívá ke správné funkci dolních močových cest.

 

Jak se ProfiUro Infekt CHORNIC užívá?

Užívání doplňku stravy ProfiUro Infekt CHRONIC je jednoduché a pohodlné - 1 tobolka ráno z 1. dózy (ranní dávka) a 1 tobolka večer z 2. dózy (večerní dávka). 

Pro dlouhodobý komfort močení se doporučuje užívat ProfiUro Infekt CHRONIC bez přestávky minimálně po dobu 4 měsíců. Lze užívat dlouhodobě (až 12 měsíců).

 

Balení na 2 měsíce 60 + 60 tobolek

Ranní dávka 1 tobolka
D-manóza 50 mg
Koncentrát plodů brusinek 30 mg
Proanthokyanidiny (extrakt z brusinek CystiCran) 8 mg

 

Večerní dávka  1 tobolka % RHP
Heřmánek pravý 125 mg -
Třapatka nachová 125 mg -
Zlatobýl obecný 125 mg -
Vitamin C 100 mg 125,0
Vitamin E 10 mg 83,3
Rutin 10 mg -
Vitamin A 2 mg 250,0
Vitamin D 10 μg 200,0

RHP - referenční hodnota příjmu

 

Jak jsou uživatelé ProfiUro Infekt CHRONIC spokojení?

Z výsledků výzkumu spokojenosti vyplývá, že doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC má prokazetelně pozitivní vliv na zlepšení všech sledovaných nepříjemných pocitů při močení (např. častější nucení na močení, nepříjemné pocity při močení).

75 % respondentů uvedlo zlepšení celkového pocitu komfortu při močení již po 4 měsících užívání ProfiUro Infekt CHRONIC. 

Průzkum spokojenosti zákazníků s ProfiUro Infekt CHRONIC, Ing. Jana Karlachová, ČR, 2014, 134 respondentů.

 

 

Mohlo by Vás zajímat:


Výsledky průzkumu spokojenosti ZDE

 

Zkušenosti našich zákazníků ZDE

Časopis Urogyn ZDARMA ke stažení ZDE

0
 

PÉČE O KOMFORTNÍ MOČENÍ

DLOUHODOBÁ PÉČE O MOČOVÝ MĚCHÝŘ (4-6 měsíců)

PRO SPRÁVNOU FUNKCI MOČOVÉ SOUSTAVY (třapatka, zlatobýl)

ORIGINÁLNÍ SLOŽENÍ ROSTLINNÉHO PŮVODU


 

1. CO OBSAHUJE ProfiUro Infekt CHRONIC®?

Přípravek ProfiUro Infekt CHRONIC® má unikátní složení a dvoufázové dávkování se synergickým efektem ranní a večerní dávky pro péči o správnou funkci močové soustavy a podporu celkové obranyschopnosti organismu. Obsahuje přírodní rostlinné extrakty a vitaminy.

 

Ranní dávka obsahuje:

50 mg D-manóza – manóza je biologicky významný monosacharid, který lidským organismem prakticky není metabolizován a je masivně vylučován do moči.

30 mg koncentrát brusinek – brusinky jsou velmi populární prostředek při péči o močové cesty. Bobule brusinek obsahují vitaminy, minerální látky a antioxidanty.

8 mg proanthokyanidiny (PAC) – ve formě extraktu CystiCran® z kanadských brusinek velkoplodých (Vaccinium macrocarpon), který zaručuje minimální obsah 40 % PAC.

 

Večerní dávka obsahuje:

125 mg třapatka nachová (Echinacea purpurea ) – je významná bylina, která přispívá ke správné funkci dolních močových cest a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

125 mg heřmánek pravý (Matricaria recutita ) – sladce vonící květy heřmánku jsou známé pro své spasmolytické (uvolňující) a relaxační účinky. Heřmánek je také antioxidantem a přispívá k obranyschopnosti organismu.

125 mg zlatobýl obecný (Solidago virgaurea ) – tato bylina přispívá k normální funkci močového měchýře a dolních cest močových. Vykazuje také antioxidační účinky a podporuje obranyschopnost organismu.

100 mg vitamin C (kyselina L-askorbová) – patří mezi nejvýznamnější vitaminy. Mimo jiné podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév a jejich stěn a přispívá ke správné funkci imunitního systému. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem.

10 mg vitamin E (tokoferol) – přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin E patří mezi vitaminy rozpustné v tucích.

10 mg rutin – je rostlinný bioflavonoidní glykosid, jehož známým zdrojem je pohanka obecná a nachází se i v ovoci a zelenině, např. citrusových plodech, jablkách, červeném víně a čaji.

2 mg vitamin A (retinol) – přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznice močového měchýře) a normální funkci imunitního systému. Je rozpustný v tucích a jeho zdrojem jsou např. rybí tuk, játra, mrkev a listová zelenina.

10 µg vitamin D (kalciferol) – přispívá k normální funkci imunitního systému, udržení normální činnosti svalů a normálnímu využití vápníku a fosforu v organismu. Je rozpustný v tucích a tvoří se v kůži působením slunečního záření.

 

Složení 1 tobolky (1. dóza, ranní dávka): emulgátor: celulóza, želatina, D-manóza 50 mg (16,67 g/100 g), koncentrát plodů brusinek 2:1 30 mg (10,00 g/100 g), CystiCran® (extrakt z kanadské brusinky Vaccinium macrocarpon) 20 mg (6,67 g/100 g) obsahuje proanthokyanidiny (PAC) 8 mg (2,67 g/100 g), protispékavá látka: dioxid křemičitý, zvlhčovadlo: stearan hořečnatý, barvivo: titanová běloba.

 

Složení 1 tobolky (2. dóza, večerní dávka): heřmánek pravý (Matricaria recutita, extrakt 2:1) 125 mg (16,23 g/100 g), třapatka nachová (Echinacea purpurea, extrakt 2:1) 125 mg (16,23 g/100 g), zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt 2:1) 125 mg (16,23 g/100 g), želatina, emulgátor: celulóza, vitamin C (kyselina L-askorbová) 100 mg (12,99 g/100 g), vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát) 10 mg (1,30 g/100 g), rutin 10 mg (1,30 g/100 g), protispékavá látka: dioxid křemičitý, zvlhčovadlo: stearan hořečnatý, vitamin A (retinyl-acetát) 2 mg (0,26 g/100 g), Vitamin D (cholekalciferol) 10 µg (< 0,01 g/100 g), barviva: titanová běloba, chlorofyl.

 

1. DÓZA (ranní dávka - 1 tobolka)
Obsah Denní dávka (1 tob.)
D-Manóza 50 mg
Koncentrát plodů brusinek 30 mg
Proanthokyanidiny (PAC extrakt CystiCran®) 8 mg

 

2. DÓZA (večerní dávka - 1 tobolka)
Obsah Denní dávka (1 tob.) %DRHP*
Heřmánek pravý 125 mg -**
Třapatka nachová 125 mg -
Zlatobýl obecný 125 mg -
Vitamin C 100 mg 125,0
Vitamin E 10 mg 83,3
Rutin 10 mg -
Vitamin A 2 mg 250,0
Vitamin D 10 µg 200,0

* DRHP - denní referenční hodnota příjmu
** DRHP nebyla stanovena

 

 

2. PRO KOHO JE Profi Uro Infekt CHRONIC® URČEN?

 

Přípravek Profi Uro Infekt CHRONIC® doporučujeme užívat jako dlouhodobou péči o močové cesty a komfortní močení. Díky originálnímu složení převážně rostlinného původu a dvoufázovému dávkování pečuje o dlouhodobý komfort močení, podporuje normální stav močového měchýře a přispívá ke správné funkci dolních cest močových (třapatka, zlatobýl).

 

3. JAK SE Profi Uro Infekt CHRONIC® UŽÍVÁ?

 

Užívání doplňku stravy Profi Uro Infekt CHRONIC® je jednoduché a pohodlné – 1 tobolk aráno (1. dóza, ranní dávka) a 1 tobolka večer (2. dóza, večerní dávka), nejlépe během jídla. Tobolky se dobře zapijí vodou.

 

Pro dlouhodobý komfort močení se doporučuje užívat Profi Uro Infekt CHRONIC® bez přestávky minimálně po dobu 4–6 měsíců. Lze užívat dlouhodobě až 12 měsíců nebo déle.Přípravek je rostlinného původu, nevzniká na něj rezistence a jeho dlouhodobé užívání je bezpečné.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby minimální trvanlivosti vyznačené na obalu. Neobsahuje cukr.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK Profi Uro Infekt CHRONIC® UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek Profi Uro Infekt CHRONIC® byl vyvinut ve spolupráci s odborníky ČR. Jedná seo zcela inovativní a moderní přípravek s unikátním složením látek převážně rostlinného původu, které pečují o močový měchýř a dolní cesty močové a přispívají ke dlouhodobému komfortu močových cest a močení.

 

 

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

 

Výrobce:
PRAGOMED, s. r. o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5, Česká republika

 

Hmotnost obsahu:


Balení 60 tobolek:
1. dóza (30 tobolek) : 9 g; 2. dóza (30 tobolek) : 23 g


Balení 120 tobolek:
1. dóza (60 tobolek) : 18 g; 2. dóza (60 tobolek) : 46 g

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. Cena se slevou: 790,00 Kč
Cena:840,00 Kč
 • Silný a rychlý účinek díky unikátní kombinaci
 • Na podporu imunity a regenerace
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Velmi dobrá snášenlivost a tolerance
 • Dostupná a rozumná cena pro každého
 • Ke krátkodobému (intenzivnímu) i dlouhodobému užívání
 • Nově k dostání i v lékárnách BENU

 

ProfiUro Infekt FORTE 40 tbl+40 tob+10 tob Cena se slevou: 540,00 Kč
Cena:590,00 Kč
 • Úleva při pálení, řezání a častém močení
 • Trojí účinek pro zdravý močový měchýř
 • Výhodné balení: 3 za cenu 1
 • Komfort pro Váš močový měchýř
ProfiChondro Original KLOUBY+KOSTI 120 tob.(2 měsíce) Cena se slevou: 890,00 Kč
Cena:940,00 Kč
 • Výjimečné složení pro péči o klouby a kosti
 • Doporučená denní dávka glukosaminu, K2, D3, aj.
 • Ideální volba zejména pro ženy středního věku
 • Unikátní přípravek na trhu v ČR
 • DÁREK - drtička tablet ZDARMA
 • Nově k dostání i v lékárnách BENU

ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce)

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).