Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiChondro CURCUMIN 60 tablet (2 měsíce)

doplněk stravy
ProfiChondro CURCUMIN 60 tablet (2 měsíce)
Tip
Obrázek k výrobku 1971 - ProfiChondro CURCUMIN 60 tablet (2 měsíce)
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1971 - ProfiChondro CURCUMIN 60 tablet (2 měsíce)
Obrázek k výrobku 1971 - ProfiChondro Curcumin 60 tablet (2 měsíce)
Tip
Dárek
 • Posílené složení pro zdravé klouby a chrupavku
 • DÁREK - drtička tablet ZDARMA
 • Jednoduché dávkování – pouze 1 tableta denně
 • Obohacené o curcumin a aescin
 • Obsahuje doporučenou dávku glukosaminu
Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
699,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:749,00 Kčs DPH
749.00

ProfiChondro Original Curcumin je moderní kloubní výživa pro pružné klouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Jedinečnost produktu spočívá v maximální možné doporučené denní dávce glukosaminu se zvýšenou dávkou curcuminu v pohodlném dávkování pouhé 1 tablety denně.

 

Pro koho je ProfiChondro Original Curcumin určen?

Doplněk stravy ProfiChondro Original Curcumin s posíleným složením představuje komplexní péči o klouby, chrupavku a udržení jejich zdraví a pružnosti. Je určený pro všechny, kteří chtějí o klouby a chrupavky aktivně pečovat, sportují nebo zatěžují klouby při výkonu povolání. Je vhodný také pro péči o klouby a chrupavku při nadváze. Pro pozitivní účinek doporučujeme ProfiChondro Curcumin užívat pravidelně a dlouhodobě. 

Jak se ProfiChondro Original Curcumin užívá?

ProfiChondro Original Curcumin má jednoduché dávkování - 1 tableta denně. Tabletu užívejte v průběhu nebo po jídle a zapijte ji dostatečným množstvím vody (cca 200-250 ml). Tablety je možné půlit nebo drtit. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. Doporučuje se užívat pravidelně 1 tableta denně. Lze užívat bez přerušení. 

 

Čím je ProfiChondro Original Curcumin unikátní?

Přípravek ProfiChondro Original Curcumin je moderní kloubní výživa pro pružné klouby a chrupavku, obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C). Jedinečnost produktu spočívá v jeho maximální možné doporučené denní dávce glukosaminu se zvýšenou dávkou curcuminu v pohodlném dávkování pouhé 1 tablety denně. Navíc vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Přípravek ProfiChondro Original Curcumin byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní výživu v ČR. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

Více informací o artróze, jak správně cvičit a bulletiny Artróza ke stažení ZDE.

ProfiChondro Original® Curcumin, doplněk stravy
 

POSÍLENÉ SLOŽENÍ PRO ZDRAVÉ KLOUBY A CHRUPAVKU

BALENÍ NA 2 MĚSÍCE OBOHACENÉ O CURCUMIN A AESCIN

OBSAHUJE DOPORUČENOU DÁVKU GLUKOSAMINU

VYVINUTO S ČESKÝMI ODBORNÍKY NA KLOUBNÍ VÝŽIVU

JEDNODUCHÉ DÁVKOVÁNÍ – POUZE 1 TABLETA DENNĚ
 

ProfiChondro Original® Curcumin je moderní kloubní výživa pro pružnéklouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C).1,2,3,4 Jedinečnost produktu spočívá v jeho maximální možné doporučené denní dávce glukosaminu se zvýšenou dávkou curcuminu v pohodlném dávkování pouhé 1 tablety denně. Navíc vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní výživu v ČR. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® Curcumin?

 

Balení obsahuje:
60 tablet na 2 měsíce (tj. 2 dózy á 30 tablet)

 

Denní dávka (1 tableta):
Obsah účinných látek 1 tableta % RHP*
Glukosamin sulfát 2 KCl 1500 mg -**
Curcumin 200 mg -
Aescin 60 mg -
Vitamin C 12 mg 15
Piperin 10 mg -

*RHP referenční hodnota příjmu
**RHP nebyla stanovena

 

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, což podporuje i řada klinických studií.1 V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů – stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

 

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin je silný antioxidant, podporuje imunitní systém a normální funkci dýchací a nervové soustavy a pružnost kloubů. Účinnost curcuminu na kloubní obtíže potvrzují i klinické studie.2

 

Aescin
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu podporuje správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Aescin byl použit v řadě klinických studií při výzkumu artrózy.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže.

 

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidává se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání.

 

Složení 1 tablety (1. a 2. dóza): glukosamin sulfát 2KCl, extrakt z oddenku kurkumy dlouhé (Curcuma longa) s 50 % obsahem kurkuminu, extrakt z plodu jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum) s 20 % obsahem aescinu, plnidlo (mikrokrystalická celulosa), stabilizátory (polyvinylpyrolidon, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), lešticí látka (polyvinylalkohol), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý, talek), L-askorbová kyselina, stabilizátor (polydextrosa), extrakt 50:1 z plodu pepřovníku černého (Piper nigrum) s 95 % obsahem piperinu, zvlhčující látka (polyethylenglykol), barviva (oxidy a hydroxidy železa), zvlhčující látka (kyselina vinná (L+)).

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® Curcumin URČEN?

 

Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin s posíleným složením představuje komplexní péči o klouby, chrupavku a udržení jejich zdraví a pružnosti. Je určený pro všechny, kdo chtějí o klouby a chrupavky aktivně pečovat, sportují nebo zatěžují klouby při povolání. Je vhodný také pro péči o klouby a chrupavku při nadváze. Pro pozitivní účinek doporučujeme ProfiChondro Original® Curcumin užívat pravidelně a dlouhodobě.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® Curcumin UŽÍVÁ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin má jednoduché dávkování – 1 tableta denně. Tabletu užívejte v průběhu nebo po jídle a zapijte ji dostatečným množstvím vody (cca 200-250 ml). Tablety je možné půlit nebo drtit. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí. Doporučuje se užívat pravidelně 1 tableta denně. Lze užívat bez přerušení.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Přípravek je obvykle velmi dobře snášen, ojediněle se při užívání může vyskytnout nevýrazná změna konzistence barvy a zápachu stolice. 

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte a uchovávejte v suchu a temnu mimo přímé sluneční záření.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® Curcumin UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin je moderní kloubní výživa pro pružné klouby a chrupavku obohacená o curcumin a aescin. Obsahuje látky a přírodní extrakty s ověřenými účinky (glukosamin sulfát 2KCl, curcumin, aescin, vitamin C).1,2,3,4 Jedinečnost produktu spočívá v jeho maximální možné doporučené denní dávce glukosaminu se zvýšenou dávkou curcuminu v pohodlném dávkování pouhé 1 tablety denně. Navíc vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek. Přípravek ProfiChondro Original® Curcumin byl vyvinut ve spolupráci s odborníky na kloubní výživu v ČR. Obsah aktivních látek je garantován certifikátem.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost: 150g
1. dóza, 30 tablet: 75g
2. dóza, 30 tablet: 75g

 

Literatura:


1 Effectiveness of a Dietary Supplement Containing Hydrolyzed Collagen, Chondroitin Sulfate, and Glucosamine in Pain Reduction and Functional Capacity in Osteoarthritis Patients. J Diet Suppl. 2019;16(4):379-389. Jordi Puigdellivol et al.


2 Efficacy of curcumin and Boswellia for knee osteoarthritis. Semin Arthritis Rheum 2018 Dec; 48(3):416-429. Bannuru, et al.


3 Evaluation of the effect of aescin compared with ibuprofen and dexamethasone in synoviocyte model for osteoarthritis. Clin Rheumatol 2018 Sep;37(9):2471-2478. Hossein Maghsoudi, et al.


4 Vitamin C May Help to Reduce the Knees Arthritic Symptoms. Med Arch 2019 Jun;73(3):173-177. Umberto Ripani, et al.

 

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiChondro Original Krém 150 ml (80 aplikací)Cena249,00 Kč
 • Pro unavené klouby, páteř a svaly
 • Uvolňuje napětí a ztuhlost
 • Relaxuje a revitalizuje po námaze
 • Originální složení s mentholem a kafrem
 • Příjemná nemastná textura
 • Vhodný pro masáž a zábal
ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. Cena se slevou: 849,00 Kč
Cena:899,00 Kč
 • Na regeneraci po operacích a úrazech
 • Kombinace enzymů a rostlinných extraktů
 • Rychlý nástup účinku a úleva od obtíží
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Využití: ortopedie, chirurgie, gynek., uro., aj.

 

 

ProfiChondro KOLAGEN+HA 500 ml (2-4 týdny) Cena se slevou: 659,00 Kč
Cena:709,00 Kč
 • Pro péči o klouby a chrupavku
 • Pohodlné dávkování v tekuté formě
 • Příjemná jablečná příchuť
 • Chondroitin, kyselina hyalorunová (HA), aj.


ProfiChondro CURCUMIN 60 tablet (2 měsíce)

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).