Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiChondro FORTE 90 tablet (1 měsíc)

doplněk stravy
ProfiChondro FORTE 90 tablet (1 měsíc)
Obrázek k výrobku 1967 - ProfiChondro FORTE 90 tablet (1 měsíc)
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 1967 - ProfiChondro FORTE 90 tablet (1 měsíc)
 • Nejsilnější kloubní výživa z naší nabídky
 • Maximální dávka účinných látek
 • Významné zlepšení hybnosti a ztuhlosti
 • Úleva pro kolenní a kyčelní klouby
 • 90 tablet na 1 měsíc
Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
590,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:640,00 Kčs DPH
640.00

ProfiChondro Original® FORTE je výjimečný přípravek s unikátním obsahem aktivních látek určený pro extra silnou péči o klouby a páteř. Výjimečnost produktu je dána množstvím aktivních látek a jejich obsahem v doporučené denní dávce. Byl vyvinut na základě 10 let zkušeností s produkty kloubní výživy. Na jeho vývoji se podílelo mnoho odborníků v ČR.

 

 

Pro koho je přípravek ProfiChondro Original® FORTE určen?

Přípravek ProfiChondro Original® FORTE se doporučuje dospělým osobám v každém věku, pro které je péče o klouby a páteř důležitá pro udržení nebo zlepšení kvality života. Přípravek je vhodný také pro sportovce a aktivní lidi s větším zatížením kloubů, např. při výkonu povolání nebo koníčků. Velký prospěch z užívání přípravku mají rovněž osoby s nadváhou pečující o své klouby a páteř. 

 

 

Čím je ProfiChondro Original® FORTE unikátní?

Výjimečnost produktu je dána množstvím aktivních látek a jejich obsahem v doporučené denní dávce. Díky svému extra silnému složení představuje optimální podporu jejich zdraví, správné funkce a pružnosti a pomáhá i v těch případech, kdy dosavadní péče o klouby jinými přípravky nebyla uspokojivá. Napomáhá k udržení zdravých kloubů a páteře dospělých osob a přispívá k zajištění vysoké kvality života. 

 

Více informací o artróze, jak správně cvičit a bulletiny Artróza ke stažení ZDE.

ProfiChondro® FORTE, doplněk stravy
 

EXTRA SILNÉ PRO ZDRAVÉ KLOUBY

VYVINUTO VE SPOLUPRÁCI S ODBORNÍKY ČR

GARANTOVANÉ CERTIFIKOVANÉ SLOŽENÍ

180 TABLET NA 2 MĚSÍCE

VÝJIMEČNÝ A UNIKÁTNÍ OBSAH AKTIVNÍCH LÁTEK
 

ProfiChondro Original® FORTE je výjimečný přípravek s unikátním obsahem aktivních látek určený pro extra silnou péči o klouby a páteř. Výjimečnost produktu je dána množstvím aktivních látek a jejich obsahem v doporučené denní dávce. Byl vyvinut na základě 10 let zkušeností s produkty kloubní výživy. Na jeho vývoji se podílelo mnoho odborníků v ČR a díky tomu vznikl přípravek, který maximálně podporuje udržení zdravých, pružných a správně fungujících kloubů a páteře.

Obsah aktivních látek každého produktu je garantován příslušným certifikátem.

 

1. CO OBSAHUJE ProfiChondro Original® FORTE?

 

Balení obsahuje:


90 tablet na 1 měsíc

 

Denní dávka (3 tablety):
Obsah 3 tablety % RHP*
Glukosamin sulfát 2 KCl 1500 mg -**
Chondroitin sulfát 900 mg -
MSM 600 mg -
Boswellia serrata 600 mg -
Curcumin 90 mg -
Salicin 75 mg -
Aescin 60 mg -
Vitamin C 60 mg 75
Kolagen typ I 15 mg -
Piperin 6 mg -
Kolagen typ II 30 µg -

*RHP referenční hodnota příjmu, **RHP nebyla stanovena

 

Glukosamin sulfát 2KCl
Glukosamin sulfát je tělu vlastní látka, která patří mezi nejpoužívanější účinné látky v kloubní výživě, a to i díky mnoha klinickým studiím.1 V těle je glukosamin sulfát zdrojem glukosaminu, který je výchozí surovinou při syntéze kyseliny hyaluronové obsažené v kloubním mazu a při syntéze proteoglykanů - stavebních kamenů chrupavky. Proteoglykany společně s bílkovinou kolagen tvoří základní hmotu chrupavky zajišťující její pevnost a zároveň pružnost.

 

Chondroitin sulfát
Chondroitin sulfát je tělu vlastní látka, která tvoří důležitou složku kloubních chrupavek. V chrupavkách je chondroitin součástí jejich základních stavebních kamenů proteoglykanů. Proteoglykany jsou zodpovědné za pružnost chrupavky a zajišťují její mechanické vlastnosti. Mají schopnost pojmout velké množství vody, která je při pohybu v kloubu z chrupavky vytlačována do kloubního prostoru a absorbována zpět. Proteoglykany společně s kolagenem tvoří pevnou a zároveň pružnou hmotu chrupavek.

 

MSM
MSM neboli methysulfonylmethan je zdrojem organicky vázané síry. V organismu se síra hojně vyskytuje, například v podobě disulfidických můstků mezi bílkovinnými vlákny v kolagenu.

 

Boswellia serrata
Boswellia serrata je indický strom česky nazývaný kadidlovník pilovitý. Sušená pryskyřice kadidlovníku pilovitého byla již odedávna sbírána a využívána v tradičním léčitelství, protože přispívá k udržení zdravých a pružných kloubů.2 Nejvýznamnější aktivní složkou pryskyřice a jejího extraktu jsou boswellové kyseliny.

 

Curcumin
Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Extrakt curcumin přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů. Kurkumovník je příbuzný zázvoru a pochází z jižní Asie. Hojně se využívá v tradičním léčitelství a jako koření kurkuma, kterému se také říká indický šafrán. Curcumin má výjimečné účinky na udržení zdravých a pružných kloubů potvrzené klinickými studiemi.3

 

Salicin
Salicin tvoří aktivní složku kůry vrby bílé (Salix alba) a je velmi podobný kyselině acetylsalicylové, která byla právě z kůry vrby poprvé extrahována. Vrba bílá přispívá ke správné funkci svalů a kloubů a podporuje relaxaci a celkovou psychickou a fyzickou pohodu.

 

Aescin
Extrakt aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). Jírovec je známý a u nás často vysazovaný opadavý strom. V organismu podporuje cirkulaci krve a správnou mikrocirkulaci krve v končetinách. Přispívá k udržení správné funkce kloubů a chrání buňky před oxidativním stresem.

 

Vitamin C
Vitamin C patří mezi nejdůležitější vitaminy. V lidském těle plní celou řadu významných funkcí. Podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kloubních chrupavek, kostí a kůže, chrání buňky před oxidativním stresem a podporuje obranyschopnost.

 

Piperin
Extrakt piperin se získává z plodů černého pepře (Piper nigrum) a přidá- vá se k extraktu curcuminu, protože významně zlepšuje jeho vstřebávání a využití v těle.4

 

Kolagen typ I a kolagen typ II
Kolagen je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy kloubních chrupavek, kostí a vaziva. Kolagen typu I je nejvíce zastoupeným typem kolagenu v lidském těle. Nachází se ve šlachách, vazech, vazivové chrupavce, meniscích, kostech a kůži. Kolagen typu II je v přirozené formě trojšroubovice, která je nejvíce zastoupena v kloubní chrupavce.

 

Složení 1 tablety: glukosamin sulfát 2KCl, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan (MSM), plnidla (uhličitan vápenatý, kukuřičný škrob, karboxymethylcelulóza sodná), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, extrakt z pryskyřice s 2,5% obsahem boswellových kyselin), kaštan koňský (Aesculus hippocastanum, extrakt z plodů s 20 % obsahem aescinu), vrba bílá (Salix alba, extrakt z kůry s 30 % obsahem salicinu), protispékavé látky (kroskarmelóza sodná, dioxid křemičitý, stearan hořečnatý, talek), stabilizátor (hypromelóza), kurkuma dlouhá (Curcuma longa, extrakt z kořene s 95 % obsahem kurkuminoidů), povidon K30, L-askorbová kyselina (vitamin C 20 mg, 25 % referenční hodnoty příjmu), lešticí látka (polyvinylalkohol), barviva (dioxid titaničitý, oxid železa žlutý), zvlhčovadla (polyethylenglykol, kyselina L-vinná), povidon K90, polydextróza, rybí kolagen, pepřovník černý (Piper nigrum, extrakt 50:1 z plodů s 95 % obsahem piperinu), kolagen II.

 

2. PRO KOHO JE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® FORTE URČEN?

 

Přípravek ProfiChondro Original® FORTE je určen pro extra silnou péči o klouby a páteř. Doporučuje se dospělým osobám v každém věku, pro které je péče o klouby a páteř důležitá pro udržení nebo zlepšení kvality života. Přípravek je vhodný také pro sportovce a aktivní lidi s větším zatížením kloubů, např. při výkonu povolání nebo koníčků. Velký prospěch z užívání přípravku mají rovněž osoby s nadváhou pečující o své klouby a páteř.

 

3. JAK SE PŘÍPRAVEK ProfiChondro Original® FORTE UŽÍVÁ?

 

ProfiChondro Original® FORTE doporučujeme užívat pravidelně 3x1 tabletu denně. Tablety se mohou polykat celé, půlit nebo užívat rozdrcené na prášek. Doporučujeme zapít dostatečným množstvím tekutiny a užívat po jídle. Užívejte bez přerušení po dobu nejméně 6-12 měsíců nebo déle. Dlouhodobé užívání je bezpečné a žádoucí.

 

Přípravek je šetrný k zažívacímu traktu a má velmi dobrou snášenlivost. Vzácně se mohou při užívání vyskytnout obtíže lehkého charakteru, jako např. žaludeční nevolnost. Pokud obtíže neustoupí po několika dnech, poraďte se s lékařem nebo přerušte užívání.

 

4. UPOZORNĚNÍ

 

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud užíváte léky ovlivňující srážlivost krve, poraďte se s lékařem. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje cukr.

 

5. SKLADOVÁNÍ

 

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE ProfiChondro Original® FORTE UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiChondro Original® FORTE má výjimečný a unikátní obsah aktivních látek určený pro nejlepší péči o klouby a páteř. Díky svému extra silnému složení představuje optimální podporu jejich zdraví, správné funkce a pružnosti a pomáhá i v těch případech, kdy dosavadní péče o klouby jinými přípravky nebyla uspokojivá. Napomáhá k udržení zdravých kloubů a páteře dospělých osob a přispívá k zajištění vysoké kvality života

 

S Certifikátem o zdravotní bezpečnosti Státního zdravotního ústavu, Praha.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.


PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost:
1. dóza, 90 tablet: 176g
 

 

Literatura:


1 Pavelka K. et al.: Glucosamine sulfate use and delay of progression of knee ostreoarthritis: a 3-year, randomized, placebo-controlled, double-blind study. Arch Intern Med 2002; 162(18):2113-23.


2 Kimmatkar N, et. al.: Efiicacy and tolerability od Boswellia serrata extract in threatment of osteoarthritis of a knee-a randomized double blind placebo controlled trial. 3002; 10(1):3-7.


3 Grower A.K., Samson S.: Benefits od antioxidant supplements for knee osteoarthritis: rationale and reality. Nutrition Journal 2016; 15:1.


4 Shoba G., Joy D., et al.: Influence od piperine on the pharmacokinetics of curcumin in animals and human volunteers. Planta Med 1998; 64(4): 353-356.

 

Režisér Petr Jákl:  "ProfiChondro® FORTE mi pomáhá věnovat se tomu, co mě baví"

 

 

Jako bývalý vrcholový sportovec a kaskadér jsem toho měl dost zlomeného i operovaného. Mám po plastice kolene, utržené vazy a měl jsem hodně poraněnou páteř.  Kvůli zranění jsem musel ze dne na den změnit svůj životní styl, ale sportu se mezi natáčením věnuji nadále. Cvičím jógu, posiluji a s rodinou hrajeme volejbal, badminton a další sporty. 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moje klouby jsou zatěžovány nejen sportem, ale i mojí nadprůměrnou výškou, kdy se mé klouby opotřebovávají více i při běžných aktivitách. ProfiChondro FORTE jsem začal používat na doporučení mého známého. Pomáhá ulevit mým kloubům a kyčlím a já se tak mohu nadále věnovat tomu, co mě baví.

Doporučuji jej všem, kteří chtějí udržet své klouby v dobré kondici a celkově být fit.

 

 

foto zdroj: Stanislav Honzík

 

Petr Jákl

filmový producent, režisér, kaskadér, bývalý reprezentant v judu

 


 Horolezec Melichar: "ProfiChondro® FORTE mi pomáhá udržet tělo na maximum"


 

,,Horolezectví na skalách i v horách je pro mě koníčkem a z části i profesí. ProfiChondro FORTE jsem začal užívat na doporučení mého lékaře a zároveň kolegy-horolezce.

 

Pomáhá mým velkým kloubům, ať už kyčlím nebo kolenům, která velmi zatěžuji zejména při sestupech s těžkým batohem, ale také prstům na rukách a nohách, které potřebuji při lezení ve skalních stěnách.  
Moje horolezecké expedice trvají často i měsíce, to vše v různých podmínkách, od subtropického Atlantiku, fjordy v Norsku, Pyrenejí přes Alpy až po Kavkaz. V rámci každé expedice nalezu kilometry a při přístupech a sestupech ke skalám jich nachodím stovky. 

 

Mám vysoké nároky na výbavu i tělo, vše musí fungovat na maximum možného. Zatímco opotřebovanou výbavu vyměním, své tělo musím udržovat. ProfiChondro FORTE mi v tomto ohledu výborně pomáhá. Mohu ho doporučit i těm, kteří zrovna nezdolávají osmitisícovky, ale potřebují udržet své klouby v pohybu a fit.”

 

 

 

Ing. Petr Melichar
profesionální horolezecký instruktor
 
 

Ing. Karel Dvořák, Praha: Je mi 69 roků a poslední 4 roky jsem měl problémy s koleny, které se stupňovaly přesto, že jsem rok chodil na ortopedii a podstoupil různé terapie, ale žádná nevedla k odstranění potíží, které mě již trápily i v noci. Po změně ortopeda a podrobného vyšetření mi byl doporučen ProfiChondro FORTE (180 dávek při aplikaci 1-1-1, na 2 měsíce). Již po 3 týdnech jsem pozoroval výrazné zlepšení a celkový ústup potíží po 2 měsících. Z účinku ProfiChondro FORTE jsem byl nadšen a po cca 5 měsících jsme měli „chodící dovolenou“ a kolena se začala znovu mírně po větší zátěži ozývat, a tak po konzultaci s ošetřujícím ortopedem jsem celou 2 měsíční kůru zopakoval. Dnes je to již asi 2 roky a kolena mám v pořádku a potíže zcela vymizely. Žádné vedlejší účinky jsem nepozoroval.

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiChondro Original Krém 150 ml (80 aplikací)Cena249,00 Kč
 • Pro unavené klouby, páteř a svaly
 • Uvolňuje napětí a ztuhlost
 • Relaxuje a revitalizuje po námaze
 • Originální složení s mentholem a kafrem
 • Příjemná nemastná textura
 • Vhodný pro masáž a zábal
ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. Cena se slevou: 849,00 Kč
Cena:899,00 Kč
 • Na regeneraci po operacích a úrazech
 • Kombinace enzymů a rostlinných extraktů
 • Rychlý nástup účinku a úleva od obtíží
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Využití: ortopedie, chirurgie, gynek., uro., aj.

 

 

ProfiSlim24 120 tobolek (1 měsíc) Cena se slevou: 699,00 Kč
Cena:749,00 Kč
 • Podporuje redukci hmotnosti
 • Váhový úbytek zlepšuje kloubní obtíže
 • Snížení nadváhy zvyšuje pohyblivost
 • Zrychluje metabolismus a snižuje ukládání tuku

ProfiChondro FORTE 90 tablet (1 měsíc)

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).