Přihlášení
X
Ztratili jste heslo?

0 položek za 0,00 Kč s DPHKošík
Máte slevový kód?

ProfiUro Infekt FORTE 20 tbl+20 tob+10 tob

Upozornění: změna barvy tobolky - červená
doplněk stravy
ProfiUro Infekt FORTE 20 tbl+20 tob+10 tob
Obrázek k výrobku 1959 - ProfiUro Infekt FORTE 20 tbl.+20 tob.+10 tob.
Klikni pro zobrazení většího obrázku
 • Úleva při pálení, řezání a častém močení
 • Trojí účinek pro zdravý močový měchýř
 • 3 produkty v jednom balení
 • Komfort pro Váš močový měchýř
Ušetříte: 0,00 Kč tj.0.00%
369,00 Kč Cena se slevou: Po zadání slevového kódu bude uplatněna sleva 50Kč na balení. s DPH
Cena:419,00 Kčs DPH
419.00

NOVINKA PRO ZDRAVÝ MOČOVÝ MĚCHÝŘ

Špičkový doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE® je komplexní přípravek pro udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívá ke správné funkci močové soustavy.

 

 

 

Doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE® nabízí komplexní řešení s trojím účinkem pro zdravý močový měchýř. Jako jediný na trhu obsahuje 3 různé produkty. Každý z nich působí na zdraví močového měchýře odlišně, a proto se výborně vzájemně doplňují.

Díky originálnímu složení převážně rostlinného původu brání uchycení E. coli na sliznici močového měchýře, napomáhá k udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívá ke správné funkci močové soustavy a komfortu močení. Vhodné doplnění antibiotické léčby - lze ho užívat společně s antibiotiky.

Upozornění: změna barvy tobolky - NOVĚ: červená barva

 

Jak se ProfiUro Infekt FORTE® užívá?


Užívání je pohodlné a jednoduché. Balení obsahuje dvě různé dózy a jeden blistr. Ráno se užívají 1-2 tablety z 1. DÓZY a večer 1 tobolka z 2. DÓZY. V prvních pěti dnech se užívání doplňuje dle obtíží zelenými tobolkami z BLISTRU (1 tobolka ráno a 1 tobolka večer).

 

  Ráno V poledne Večer
1. DÓZA
tablety
1-2 0 0
2. DÓZA
tobolky
0 0 1
BLISTR
tobolky
1 0 1

 

 

Přípravek je rostlinného původu, nevzniká na něj rezistence a jeho dlouhodobé užívání je bezpečné.

 

 

Složení:

1 D-MANÓZA
brání uchycení E.coli na sliznici močového měchýře
2 FYTO EXTRAKTY S VITAMINY
podporují ochranu sliznice močového měchýře a obnovu uroepitelu
(zlatobýl, třapatka, heřmánek, rutin, vitaminy A, D, E, C)
3 FYTO ANALGETIKA S AESCINEM
podporují celkovou fyzickou a psychickou pohodu
(boswellia, curcumin, salicin, aescin)

 

 

Zkušenosti našich zákazníků s doplňkem stravy ProfiUro Infekt FORTE® si můžete přečíst ZDE.

Více informací najdete na www.ProfiUroInfekt.cz

ProfiUro Infekt® FORTE, doplněk stravy
 

PRO VÁŠ ZDRAVÝ MOČOVÝ MĚCHÝŘ

POSÍLENÁ PÉČE FYTO PŘÍPRAVKU

PRO UDRŽENÍ ZDRAVÉ SLIZNICE MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

VYSOKÝ OBSAH D-MANÓZY

PŘISPÍVÁ KE SPRÁVNÉ FUNKCI MOČOVÉ SOUSTAVY

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ ROSTLINNÉHO PŮVODU

TŘÍFÁZOVÉ DÁVKOVÁNÍ

 

 

1. CO OBSAHUJE ProfiUro Infekt FORTE?

 

Doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE pro zdravé močové cesty má unikátní třífázové dávkování. Obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem a 1 blistr.

 

ProfiUro Infekt FORTE obsahuje vysokou dávku D-manózy a unikátní kombinaci léčivých bylin a vitaminů, které přispívají k udržení zdravé sliznice močového měchýře a správné funkci celé močové soustavy.

 

1. DÓZA, TABLETY:

1. DÓZA obsahuje bílé tablety s vysokým obsahem D-manózy

1. DÓZA (20 tablet nebo 40 tablet)
Obsah v 1 tabletě ve 2 tabletách
D-manóza 1000 mg 2000 mg

 

 

D-manóza je jednoduchý cukr, který není metabolizován a organismus jej téměř zcela vylučuje do moči.

 

2. DÓZA, TOBOLKY:

2. DÓZA obsahuje zelenobílé tobolky s obsahem rostlinných extraktů a vitaminů, které podporují zdraví močových cest, napomáhají k udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívají ke správné funkci močové soustavy a komfortu močení.

 

2. DÓZA (20 tobolek nebo 40 tobolek)
Obsah v 1 tobolce % RHP*
Heřmánek pravý, extrakt 125 mg -**
Trapatka nachová, extrakt 125 mg -
Zlatobýl obecný, extrakt 125 mg -
Vitamin C 100 mg 125,0
Vitamin E 10 mg 83,3
Rutin 10 mg -
Vitamin A 2 mg 250,0
Vitamin D 10 µg 200,0

*RHP referenční hodnota příjmu
**RHP nebyla stanovena

 

Heřmánek pravý (Matricaria recutita) má uvolňující a relaxační účinky. Je také antioxidantem a přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu. Květ heřmánku obsahuje silice, deriváty kyselin a další důležité látky.

 

Třapatka nachová (Echinacea purpurea) přispívá k udržení správné funkce dolních močových cest a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu. Třapatka nachová je významná léčivka z čeledi hvězdnicovitých a získávají se z ní silice, mastné kyseliny, polysacharidy a fenolické látky.

 

Zlatobýl obecný (Solidago virgaurea) přispívá ke správné funkci močové soustavy, zdraví močového měchýře a dolních cest močových. Zlatobýl je také antioxidantem a podporuje obranyschopnost a odolnost organismu. Obsahuje třísloviny, silice, diterpeny, flavonoidy, saponiny a další látky.

 

Vitamin C (kyselina L-askorbová) přispívá ke správné funkci imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje tvorbu kolagenu pro normální funkci krevních cév a jejich stěn.

 

Vitamin E (tokoferol) přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin E patří mezi vitaminy rozpustné v tucích.

 

Rutin je rostlinný bioflavonoidní glykosid, který se nejvíce vyskytuje v pohance obecné, chřestu, slupkách rajčat a jablek, nebo ve výluhu zeleného či černého čaje.

 

Vitamin A (retinol) přispívá ke zdravému stavu sliznic včetně sliznice močového měchýře a normální funkci imunitního systému. Je rozpustný v tucích a jeho zdrojem jsou např. rybí tuk, játra, mrkev a listová zelenina.

 

Vitamin D (kalciferol) přispívá ke správné funkci imunitního systému, udržení normální činnosti svalů a normálnímu využití vápníku a fosforu v organismu.

 

BLISTR, TOBOLKY:

BLISTR obsahuje 10 zelených tobolek s komplexem rostlinných extraktů, které se užívají společně s tabletami a tobolkami z 1. a 2. DÓZY po dobu prvních 5 dní užívání ProfiUro Infekt FORTE. Podporují celkovou fyzickou a psychickou pohodu, přispívají ke správné funkci oběhové soustavy a mikrocirkulaci krve ve tkáních.

 

BLISTR (10 tobolek)
Obsah v 1 tobolce ve 2 tobolkách
Boswellia, extrakt 300 mg 600 mg
Curcumin 25 mg 50 mg
Salicin 25 mg 50 mg
Aescin 10 mg 20 mg

 

 

Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý se nazývá také indické kadidlo. Pryskyřice stromu byla již odedávna používána k léčebným účelům v ajurvédě, tradičním indickém lékařství. Extrakt z pryskyřice s obsahem boswellových kyselin má příznivý vliv na funkci srdce, dýchacího a trávicího systému.

 

Curcumin je extrakt získaný z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa). Kurkuma je příbuzná zázvoru, pochází z jižní Asie a přezdívá se jí indický šafrán. Používá se v tradičním indickém léčitelství ajurvédě, ale také jako známé koření a žluté barvivo kurkuma. Extrakt curcumin podporuje správnou funkci jater a trávení (podporuje produkci trávicích šťáv, usnadňuje trávení a zažívání) a také přispívá ke správnému stavu a funkci kloubů.

 

Salicin tvoří aktivní složku kůry vrby bílé (Salix alba) a je velmi podobný kyselině acetylsalicylové, známé jako aspirin, která byla právě z kůry vrby poprvé extrahována. Vrba bílá podporuje relaxaci a celkovou psychickou a fyzickou pohodu a přispívá k hormonální rovnováze.

 

Aescin patří mezi triterpeny a získává se z kaštanů, semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum). V organismu aescin působí jako antioxidant, podporuje cirkulaci krve a správnou mikrocirkulaci krve v končetinách.

 


Složení 1 tablety (1. DÓZA): D-manóza, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, protispékavé látky: stearan hořečnatý rostlinný, oxid křemičitý.

 

Složení 1 tobolky (2. DÓZA): želatina, heřmánek pravý (Matricaria recutita, extrakt 2:1 z květu) 125 mg, třapatka nachová (Echinacea purpurea, extrakt 2:1 z celé byliny) 125 mg, zlatobýl obecný (Solidago virgaurea, extrakt 2:1 z natě), plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý bezvodý), L-askorbová kyseliny (vitamin C 100 mg, 125 % RHP*), protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý), DL-alfa-tokoferyl-acetát (vitamin E 10 mg 83,33 % RHP*), retinyl-acetát (vitamin A 2000 µg, 250 % RHP*), rutin 10 mg, cholekalciferol (vitamin D 10 µg, 200 % RHP*), barvivo (oxidy železa), odpěňovač (polyethylengykol), leštící látka (arabská guma)

 

Složení 1 tobolky (BLISTR): extrakt z pryskyřice kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata) 300 mg s obsahem 65 % boswellových kyselin, želatina, extrakt z kůry vrby bílé (Salix alba L.) 100 mg s obsahem 25 % salicinu, extrakt ze semen jírovce maďalu (Aesculus hippocastanum L.) 50 mg s obsahem 20 % aescinu, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.) 27 mg s obsahem 95 % curcuminu, plnidlo: fosforečnan vápenatý , protispékavá látka: oxid křemičitý, barvivo: měďnaté komplexy chlorofilynů, regulátor kyselosti: kyselina octová.

 

2. PRO KOHO JE ProfiUro Infekt FORTE URČEN?

 

Doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE doporučujeme užívat těm, kteří pečují o zdraví svých močových cest. Díky originálnímu složení převážně rostlinného původu, doplněnému o vitaminy, podporuje zdraví močových cest, napomáhá k udržení zdravé sliznice močového měchýře a přispívá ke správné funkci močové soustavy a komfortu močení.

 

3. JAK SE ProfiUro Infekt FORTE UŽÍVÁ?

 

Balení doplňku stravy ProfiUro Infekt FORTE obsahuje 2 dózy s rozdílným obsahem a 1 blistr. Má unikátní třífázové dávkování.

 

Denní dávkování

Ráno užívejte 1-2 tablety z 1. DÓZY dle potřeby a večer vždy 1 tobolku z 2. DÓZY. V prvních pěti dnech se užívání doplňuje zelenými tobolkami z BLISTRU. Přesný popis najdete v následujícím dávkovacím schématu. Tablety i tobolky se užívají vždy s jídlem nebo po jídle, doporučujeme dostatečně zapít vodou. Tablety z 1. DÓZY je možné před užitím rozlomit nebo rozdrtit.

 

Balení 20 tablet + 20 tobolek + 10 tobolek
Tablety 1. DÓZY se užívají 10-20 dní, tobolky 2. DÓZY se užívají 20 dní, tobolky z BLISTRU se užívají po dobu prvních 5 dní.

 

Balení 40 tablet + 40 tobolek + 10 tobolek
Tablety 1. DÓZY se užívají 20-40 dní, tobolky 2. DÓZY se užívají 40 dní, tobolky z BLISTRU se užívají po dobu prvních 5 dní.

 

Dávkovací schéma Ráno V poledne Večer
1. DÓZA 1-2 0 0
2. DÓZA 0 0 1
BLISTR 1 0 1

Přípravek je rostlinného původu, nevzniká na něj rezistence a jeho dlouhodobé užívání je bezpečné.

 

4. UPOZORNĚNÍ

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nevhodné pro osoby citlivé na salicyláty. Nevhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve. 

 

5. SKLADOVÁNÍ

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.

 

6. ČÍM JE PŘÍPRAVEK ProfiUro Infekt FORTE UNIKÁTNÍ?

 

Přípravek ProfiUro Infekt FORTE byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v ČR. Jedná se o zcela inovativní a moderní doplněk stravy s unikátním složením látek převážně rostlinného původu, které pečují o močový systém, mají příznivé účinky na zdraví močového ústrojí a přispívají ke dlouhodobému komfortu močových cest a močení. Přípravek má originální třífázové dávkování.

 

MUDr. Jiří Musil

Lékařský ředitel PRAGOMED, s.r.o.

 

PRAGOMED, s.r.o.
Na Hřebenkách 1755/18
150 00 Praha 5
Česká republika

 

Hmotnost:

Balení 20 tablet + 20 tobolek + 10 tobolek:


1. DÓZA (20 tablet): 24 g
2. DÓZA (20 tobolek): 14,8 g
BLISTR (10 tobolek): 6,3 g

 

Balení 40 tablet + 40 tobolek + 10 tobolek:


1. DÓZA (40 tablet): 48 g
2. DÓZA (40 tobolek): 29,5 g
BLISTR (10 tobolek): 6,3 g

Otázky a odpovědi

Položit dotaz

Související výrobky

ProfiFyto+Enzym 60 tob.+60 tbl. Cena se slevou: 849,00 Kč
Cena:899,00 Kč
 • Na regeneraci po operacích a úrazech
 • Kombinace enzymů a rostlinných extraktů
 • Rychlý nástup účinku a úleva od obtíží
 • Pohodlné dávkování pouze 4-6 tablet denně
 • Využití: ortopedie, chirurgie, gynek., uro., aj.

 

 

ProfiUro Infekt CHRONIC 120 tobolek (2 měsíce) Cena se slevou: 829,00 Kč
Cena:879,00 Kč

 

 • Při pálení, řezání a častém močení
 • Vyvinuto urologem z klinické praxe
 • Pomáhá zejména při opakovaných potížích
 • Lze kombinovat s ATB na močovou infekci 
ProfiChondro Original KLOUBY+KOSTI 60tbl.+60 tob.(2 měsíce) Cena se slevou: 899,00 Kč
Cena:949,00 Kč

 

 • Péče o klouby a kosti v jednom balení
 • Glukosamin, K2, D3, aj.
 • Např. pro ženy středního věku
 • Pro zpevnění kostí při náhradě kloubů

 

 

 • DÁREK - drtička tablet ZDARMA

ProfiUro Infekt FORTE 20 tbl+20 tob+10 tob

Váš dotaz
Váš email
Souhlasím s případným anonymním zveřejněním mého dotazu.
Na Váš dotaz Vám odpoví odborný lékař.
phone+420 257 312 677
Máte kód na slevu?

Kód od lékaře

Zadejte prosím kód na slevu 50 Kč
a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Nemáte kód na slevu 50 Kč? Klikněte prosím ZDE.

Akční Kód

Zadejte prosím časově omezený AKČNÍ KÓD a klikněte na tlačítko OVĚŘIT KÓD.
Slevy nelze kombinovat, proto pokud bude zadán akční kód, bude automaticky deaktivován časově neomezený kód na slevu 50 Kč na vybrané přípravky.

Chcete získávat výhodné nabídky?
Zadejte, prosím, svůj email:

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).